0-8 Kolbusz 75

Sędziowali: Marszałek - Kukliński, Rzepka (Tarnów).

BIAŁA: Zachara – Sz Kozioł. (52 Pis), Januszewski, Sz. Sak, Wojdanowicz, Domek (52 K. Sak), Wajda (41 Kaziród), K. Kozioł, Moneta (70 Kajmowicz), Kordela, P. Sak.

OKOCIMSKI KS: Bączek – Ryglowski (50 Wawryka), Maciaś, Świeczek, Paterek (65 Duda), Buchowicz, Grzesik (70 Piwowarski), Kurzywilk (60 N. Musiał), Marcinów (60 Płaneta), D. Musiał (65 Babraj), Kozdroń (55 Kolbusz).

Na boisku w Białej spotkały się w poniedziałek drużyny KS Biała i Okocimskiego Klubu Sportowego, aby rozegrać mecz w ramach 2. kolejki rozgrywek I ligi juniorów młodszych tarnowskiego OZPN.

Od samego początku spotkania swój styl gry narzucili goście z Brzeska, którzy dążyli do jak najszybszego zdobycia prowadzenia. Pierwsza bramka wpadła w 4 minucie; z rzutu rożnego wrzucał Marcinów, a świetnym uderzeniem główką gola zdobył Ryglowski. Następnie w 9 minucie piłkę wrzucaną z autu otrzymał Kurzywilk, który świetnie obsłużył Grzesika, a ten doskonałym uderzeniem z 18 metrów zdobył bramkę na 2-0. Gospodarze próbowali zmienić obraz gry, lecz ich jedynym pomysłem na zmianę rezultatu były dalekie wybicia bramkarza do napastników, którzy jednak nie mogli się przebić przez niezawodną linię obrony OKS. Goście natomiast nie zwalniali tempa i kolejne bramki zdobywali w 21 minucie - Kozdroń po podaniu Buchowicza - i w 26 ponownie Grzesik po asyście Kurzywilka. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 0-4.

Na drugą część meczu Okocimski wyszedł bez zmian w składzie, natomiast trener gospodarzy dokonał jednej zmiany. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, nadal przeważali goście, co udokumentowali kolejno: Kozdroń w 45 minucie, Marcinów w 55 minucie i wprowadzony chwilę wcześniej Kolbusz w 56 minucie. Gospodarze całkowicie oddali pole gry nie mogąc sobie poradzić z lepiej grającymi rówieśnikami z Brzeska. Wynik meczu w 75 minucie ustalił Kolbusz zdobywając swojego drugiego gola w meczu. Najlepszym zawodnikiem KS Biała był ich bramkarz, którego udane interwencje uchroniły jego zespół z jeszcze wyższą porażką.