Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)
Hutnik awansował do III ligi!2012-05-19 21:19:00

Nowohucki Hutnik rozgromił w sobotni wieczór Spójnię 7-0 i tym samym zapewnił sobie awans do trzeciej ligi. Gratulujemy sukcesu bez wątpienia najlepszemu zespołowi czwartej ligi krakowsko-wadowickiej.

Po meczu w Osieku piłkarze, trenerzy, działacze i kilka setek kibiców Hutnika długo fetowało awans.

Tylko 18 minut udało się gospodarzom zachować czyste konto. Festiwal srzelecki rozpoczął Lampart, a w miarę poprawna gra Spójni rozsypała się tuż przed przerwą, kiedy z boiska został usunięty bramkarz Ciupek za faul ratunkowy (mijał go Guja).

Spójnia Osiek-Zimnodół - Nowy Hutnik Nowa Huta 0-7 (0-3)

0-7 Buras 83

Sędziował Łukasz Łasak z Wadowic. Żółte kartki: Karpiński, Okere - Antoniak, Guja. Czerwone kartki: Ciupek (43, faul taktyczny), Okere (89, niesportowe zachowanie). Widzów 500.

SPÓJNIA: Ciupek - Czarnota (16 Karpiński), Ziarno, Glanowski (74 Niemczyk), Bereta - Porębski, Michał Mróz (68 Okere), Rzeźniczek, Marcin Mróz (45 Ćwięczek), Skawski - Tukaj.

HUTNIK: Kusak - Antoniak (46 Urbaniec), S. Jagła (46 Zimny), Bienias, B. Jagła - Hul, Buras, Guja - Świątek - Lubera (67 Stanek), Lampart (46 Witek).