Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > IV liga (Kraków-Wadowice)
Limanovia do finału w dziesiątkę2012-06-13 23:17:00

III-ligowa Limanovia Limanowa pokonała IV-ligowy Sokół Przytkowice 1-0 w wyjazdowym meczu półfinałowym Pucharu Polski w Małopolsce. W finale, 20 czerwca w Bochni, rywalem podopiecznych trenera Dariusza Sieklińskiego będzie kolejny IV-ligowiec - Karpaty Siepraw.

Półfinał PP w Małopolsce: Sokół Przytkowice - Limanovia Limanowa 0-1 (0-0)

0-1 Mariusz Mężyk 61
Sędziował Przemysław Greń (Oświęcim). Żółte kartki: Siemiński, Stokłosa - Słaby (2), Dziadzio. Czerwona kartka: Słaby (Limanovia, 55, dwie żółte).
SOKÓŁ: K. Żak – Galos, Stokłosa, M. Żak, Zając – Simiński (65 Skowronek), Pala (83 Rzeszótko, 86 Monica), Kawecki, Rzeszutko – Lelek, Smajek (60 Czara).
LIMANOVIA: Sotnicki – Podstolak (46 Banaszkiewicz), Kulewicz, Garzeł, Słaby – Dziadzio, Skiba (80 Orzechowski), Prokop, Basta – Mężyk, Gadzina (46 Kiwacki).

Goście zdobyli zwycięskiego gola grając w dziesiątkę. W 55. minucie czerwoną kartkę (za dwie żółte) dostał Słaby, a 6 minut później do siatki trafił Mężyk dobijając piłkę odbitą przez bramkarza Sokoła po strzale Prokopa z wolnego.