7-2 Sendorek 89
GÓRNIK:
Paluch (77 Juszczyk) - Filipowski (56 M. Domoń), Górski, Zajda, Ł. Domoń - Gruszka, Liput, A. Skiba (69 Ślęczka), Nowak - Blecharski (81 Nędza), Sendorek.
HETMAN: Miernik – Kozieł, Podsiedlik, Cegieła, Wroński - Oduliński, Orzeł, Fidera (46 Musiał), Rak (71 Małek) – G. Skiba (65 Łukasik), Gawron (74 Wójcik).

Zakończyło się wysokim zwycięstwem Górnika, ale to goście objęli prowadzenie. Gawron dostał idealne podanie od G. Skiby i ze spokojem wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Wyrównał Blecharski po centrze Gruszki z kornera. Po chwili dośrodkowana przez Ł. Domonia piłka wpadła pod nogi Sendorka i było już 2-1. Kwadrans po przerwie Musiał podał do Raka, ten uderzył, piłka – na mokrym od deszczu boisku – dostała poślizgu i wpadła do bramki. Było 2-2 i goście wcale nie ustępowali górnikom. Postanowili nawet pójść za ciosem, zaatakowali, ale skończyło się to kontrą wieliczan i golem Nowaka. W ciągu 8 minut gospodarze rozbili rywala strzelając 4 bramki (w tym jedną z karnego zdobył najlepszy na boisku Gruszka). Pieczęć na efektownym triumfie postawił tuż przed końcem Sendorek, notując hat-trick.