Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > III liga (Kraków-Kielce)
W licytacji na gole Hutnik bogatszy od Dalinu2010-06-23 23:31:00 JC

Hutnik Kraków - Dalin Myślenice 3-2 (0-1)

1-1 Lipowiecki 49
2-1 Gorgoń 67
2-2 Kęsek 80, karny
3-2 Szewczyk 85, karny

Sędziował Grzegorz Noworolnik (Nowy Targ). Żółte kartki: Nawrot, Lipowiecki, Jarosz - Obłaza, Cygal. Widzów 100.
HUTNIK: Niedźwiedź - Gadula (46 Gamrot), Jurkowski, Kuczek, Nosek - Urbaniec, Lipowiecki, Jarosz, Oleksiak (46 Gorgoń) - Nawrot, Szewczyk.
DALIN: Obłaza - Stelmach, Cygal, Senderski, Myśków - J. Górecki (84 Moskal), Muniak, Kałat, Marchiński (55 Rojek) - M. Górecki, Kęsek.

Dalin dysponował jednobramkową zaliczką do przerwy. W 20. min Kałat zaskoczył Niedźwiedzia strzałem z wolnego. Prowadzenie Dalinu mógł podwyższyć krótko przed pauzą M. Górecki, ale zmarnował sytuację „sam na sam”.

W 49. minucie zrobiło się 1-1. Z rzutu wolnego dośrodkował Nawrot, a skutecznie uderzył piłkę głową Lipowiecki. W 67. minucie na prostopadłe podanie zdecydował się Szewczyk, a rozpędzony Gorgoń zdołał ulokować piłkę w siatce. Dalin wyrównał po sfaulowaniu J. Góreckiego w obrębie „16”, rzut karny został skutecznie wyegzekwowany przez Kęska. Arbiter wskazał wkrótce ponownie na „wapno”. Po zagraniu Nawrota Jarosz został sfaulowany przez Obłazę. Zaś Szewczyk nie pomylił się przy wykonaniu karnego.