Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > Ekstraklasa
Pierwsza drużyna Cracovii pokonała zespół ME2010-04-15 14:33:00

W czwartek na stadionie Hutnika Kraków doszło do wewnętrznego sparingu pomiędzy pierwszą drużyną Cracovii, a zespołem "Pasów" występującym w Młodej Ekstraklasie. Dodatkowo część piłkarzy Cracovii rozegrała sparingowe spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec, które zakończyło się remisem 1-1.

Lepsi w meczu rozgrywanym na Suchych Stawach okazali się podopieczni trenera Oresta Lenczyka, którzy po bramkach Wojciecha Klicha, Bartosza Ślusarskiego i Krzysztofa Kaliciaka wygrali 3-1. Honorowego gola dla zespołu trenera Marcina Sadko zdobył Bartosz Tomczuk.
Natomiast w pojedynku z Zagłębiem Sosnowiec prowadzenie dla Cracovii zdobył w 15. minucie Tomasz Moskała. Gospodarzom jednak w 55. minucie udało się doprowadzić do wyrównania za sprawą Michała Filipowicza.

Cracovia - Cracovia ME 3-1 (0-1)