Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Ustalono terminy zaległości w klasach A, B i C2012-11-06 07:57:00

Komisja Gier PPN Kraków na posiedzeniu w dniu 5.11.2012 roku ustaliła terminy rozegrania zaległych meczów mistrzowskich seniorów. Spowodowało to odwołanie trzech spotkań Pucharu Polski zaplanowanych na 18 listopada 2012 r.


Puchar Polski

W związku z koniecznością rozegrania zaległych meczów mistrzowskich z 27/28 października 2012 r. odwołuje się następujące mecze Pucharu Polski zaplanowane na 18 listopada 2012 r.:

TS Węgrzce – JKS Zelków 

SKS Jastrzębiec Książ Wielki – LKS Sokół Kocmyrzów

LKS Partyzant Dojazdów – LKS Wiślanie Jaśkowice


Ustalono terminy rozegrania wszystkich zaległych meczów mistrzowskich seniorów:


Klasa A I Kraków

11. kolejka z 27/28 października 2012

Orzeł Iwanowice – Michałowianka                               17 listopada, 13:00 

Bibiczanka Bibice – MKS Skała 2004                          17 listopada, 13:00 

Sokół Kocmyrzów – Partyzant Dojazdów                     18 listopada, 13:00 

Juvenia Prandocin – Jastrzębiec Książ W.                 18 listopada, 13:00 

Spartak Charsznica – Strażak Goszcza                       18 listopada, 13:00 

LKS Niedźwiedź – Spartak Wielkanoc-Gołcza           18 listopada, 13:00 

TS Węgrzce – Czarni 03 Grzegorzowice                      18 listopada, 13:00


Klasa A II Kraków

11. kolejka z 27/28 października 2012

Sportowiec Modlniczka – Nadwiślan Kraków               18 listopada, 13:00 

Dąbski Kraków – Błękitni Modlnica                                17 listopada, 13:00 

Wawel Kraków – Niegoszowianka                                 17 listopada, 13:00 

Płomień Jerzmanowice – Wanda Nowa Huta             18 listopada, 13:00 

Dragon Szczyglice – Prokocim Kraków                         17 listopada, 13:00 

Zwierzyniecki Kraków – Iskra Radwanowice               17 listopada, 13:00


Klasa A III Kraków

11. kolejka z 27/28 października 2012

Gajowianka Gaj – Wisła Jeziorzany                               18 listopada, 13:00 

Kaszowianka Kaszów – Tęcza Piekary                         18 listopada, 13:00 

Radziszowianka Radziszów – LKS Libertów               18 listopada, 13:00 

Borkowianka Borek Szlacheck – Cedronka Wola R.  18 listopada, 13:00


Klasa B I Kraków

13. kolejka z 27/28 października 2012

Płomień Kościelec – Tytan Polekarcice                        18 listopada, 13:00 

Sparta Skrzeszowice – TS Węgrzce II                            17 listopada, 13:00 

Wierzbowianka Wierzbno – Galicja Raciborowice      18 listopada, 13:00 

KS Wróżenice – Agricola Klimontów                              18 listopada, 13:00 

Trątnowianka Trątnowice – Olimpia Czaple Wielkie   18 listopada, 13:00


Klasa B II Kraków

11. kolejka z 27/28 października 2012

Prądniczanka II Kraków – Bratniak II Kraków               18 listopada, 13:00 

Wisła Rząska – Topór Aleksandrowice                        17 listopada, 13:00 

Podgórze II Kraków – Orzeł Bębło                                  18 listopada, 13:00 

Orzeł II Iwanowice – Bronowicki Kraków                       18 listopada, 11:00


Klasa B III Kraków

11. kolejka z 27/28 października 2012

Powiśle Ochodza – Piast II Wołowice                           17 listopada, 13:00 

Sokół Rybna – KS Tyniec                                                 18 listopada, 13:00 

TS Rybitwy – Sparta Przeginia D.                                    18 listopada, 13:00 

Grzegórzecki Kraków – Trzebol Wielkie Drogi              17 listopada, 13:00


Klasa C I Kraków

11. kolejka z 27/28 października 2012

Czarni 03 II Grzegorzowice – Bibiczanka II Kraków     18 listopada, 13:30 

Maszycanka II Maszyce – Polonia Więcławice              18 listopada, 13:00 

Strumyk Jakubowice – Płomień II Jerzmanowice        18 listopada, 13:00 

Universum Kraków – Ekler Baranówka                         18 listopada, 13:00 

Galicja II Raciborowice – Novi Narama                         18 listopada, 13:00


Klasa C II Kraków

11. kolejka z 27/28 października 2012

Gwiazda Ściejowice – Kaszowianka II Kaszów           18 listopada, 13:00 

Nadwiślan Rusocice – TKKF Kliny Kraków                  18 listopada, 13:00 

Liszczanka II Liszki – Orzeł 2012 Sidzina                      18 listopada, 11:00 

Górzanka Nawojowa – Góra Grom Kraków                  18 listopada, 13:00 

Tęcza II Piekary – Zryw Facimiech                                   18 listopada, 13:00

(PPN Kraków)




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty