Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Kraków III)
Tęcza gromi Tyniec i testuje graczy z Lotnika2013-01-28 20:18:00

W rozegranym w sobotę na sztucznym boisku w Skotnikach meczu sparingowym A-klasowa Tęcza Piekary pokonała B-klasowy KS Tyniec 5-1.

KS Tyniec - Tęcza Piekary 1-5 (1-2)

Gole: Kot - Kozioł, Szalus, Michalczyk 2, Meus

TYNIEC: Kantorowicz - M. Chmiołek (25 Lelonek), Florek (30 Kaczmarczyk), Słupski, W. Chmiołek - Gądkowski, Sośnicki, Kot, Kozłowski, G. Chmiołek - Cholewa (46 Boroń).

TĘCZA: Z. Ludwikowski - Kozioł, Kopijka, Jasiołek, Kuchasz - Karcz, M. Pitra, A. Ludwikowski, S. Steczko, Szalus - Michalczyk oraz Meus, Czech, J. Pitra, Poznański.

W pierwszej połowie KS Tyniec jako pierwszy zdobył bramkę za sprawą Kota. Do przerwy Tęcza zdołała wyjść na prowadzenie trafieniom golom Kozła i Szalusa. Ten pierwszy miał po przerwie udział w kolejnych golach. W drugiej odsłonie już tylko piekarzanie trafiali do siatki - dwa razy Michalczyk i raz Meus.

W barwach Tęczy wystąpili powracający Kamil Kozioł (Lotnik Kryspinów) oraz testowani Kuchasz, Meus i Czech (wszyscy Lotnik Kryspinów), a także Mateusz Poznański.