Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > B klasa (Kraków I)
Trzy gole i trzy punkty Agrikoli2011-09-13 07:09:00

B1 Kraków: Wierzbowianka Wierzbno - Agricola Klimontów 2-3 (0-2)

0-1 Bogucki
0-2 Piotrowicz
0-3 Bielecki
1-3 ???
2-3 ???
AGRICOLA
: Dawid Mzyk - Michał Bogucki, Paweł Kot, Artur Wirek (70 Sebastian Kura) - Michał Stachura (60 Piotr Stanek), Michał Stanek, Tomasz Piotrowicz, Piotr Frączek, Dawid Wojcieszek - Dawid Bielecki (80 Rafał Miklas), Krystian Nowak(80 Mateusz Gajda).

Piłkarze Agrikoli od początku meczu dominowali na boisku w Wierzbnie. Pierwsza bramka padła po wrzutce Piotrowicza z autu. W polu karnym do piłki dopadł Frączek i strzelił w słupek, ale Bogucki zdobył gola strzałem głową. Podwyższył Piotrowicz uderzeniem nie do obrony z 25 metrów.

Po zmianie stron Agricola kontynuowała ataki. Po rzucie rożnym, wykonanym przez Piotrowicza, Bielecki z woleja strzelił do bramki Wierzbowianki. Było już 3-0 dla gości.

Przed końcem meczu zrobiło się jednak nerwowo, gdy po strzale z 20 m, blokowanym przez Miklasa, piłka zmieniła kierunek lotu i wpadła do bramki przyjezdnych. Chwilę później, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, na 10. metrze głową w piłkę uderzył zawodnik Wierzbowianki i kolejny raz z gola cieszyli się miejscowi. Wierzbowianka chciała wykorzystać chwile słabości rywali i zaczęła ostro atakować. Mimo kilku rzutów rożnych oraz groźnego strzału z rzutu wolnego z 20 metrów, Agricola skutecznie obroniła wynik przywożąc z boiska o trudnej do grania nawierzchni 3 punkty.

Grzegorz Cichy


b1wierzbagri1.jpg
b1wierzbagri2.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty