Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Ligue 1
Ligue 1: Szczęśliwe zwycięstwo Bordeaux
13.11.2010 21:39 - ASInfo

W sobotę we Francji rozegrano 13. kolejkę Ligue 1. W najciekawszych spotkaniach Bordeaux pokonało Nancy 2-1, a Marsylia zremisowała 1:1 z RC Lens.

więcej »
FRANCJA: Gol Dudki i awans Auxerre
09.11.2010 22:42 - ASInfo

Dariusz Dudka był jednym z bohaterów wtorkowego meczu ćwierćfinałowego Pucharu Ligi Francuskiej, w którym AJ Auxerre pokonało 2:0 AS St. Etienne. Polski obrońca strzelił jedną z bramek.

więcej »
Ligue 1: Lider pokonany
07.11.2010 21:09 - ASInfo

W niedzielę rozegrano 12. kolejkę francuskiej Ligue 1. W najbardziej interesującym pojedynku OSC Lille Ludovica Obraniaka pokonało na własnym obiekcie Brest 3:1. Mimo porażki, beniaminek utrzymał prowadzenie w tabeli. Polak pojawił się na placu gry w 67. minucie meczu.

więcej »
Ligue 1: Remis w polskim meczu
06.11.2010 21:21 - ASInfo

W sobotę rozegrano pierwsze mecze 12. kolejki francuskiej Ligue 1. Z polskiego punktu widzenia do najciekawszego spotkania doszło w Sochaux, gdzie gospodarze z Damienem Pequisem w składzie podejmowali Auxerre Dariusza Dudki (Ireneusz Jeleń nadal jest kontuzjowany). Pojedynek zakończył się remisem 1-1

więcej »
Ligue 1: Wygrane Auxerre i Lyonu
30.10.2010 22:09 - ASInfo

AJ Auxerre pokonało 2-0 Nice w meczu 11. kolejki Ligue 1. W zespole Jeana Fernandeza po raz kolejny zabrakło kontuzjowanego Ireneusza Jelenia. Poczynania kolegów z ławki rezerwowych oglądał natomiast Dariusz Dudka.

więcej »
Ligue 1: Porażki Bordeaux i Monaco
24.10.2010 19:30 - ASInfo

W sobotę rozegrano siedem spotkań francuskiej Ligue 1. W najciekawszych spotkaniach Girondins Bordeaux przegrało 0-2 ze Stade Brestois, natomiast AS Monaco uległo 0-2 Valenciennes.

więcej »
Ligue 1: Wygrana Lyonu, grał Obraniak
17.10.2010 23:06 - ASInfo

W dziewiątej kolejce francuskiej Ligue 1 najciekawiej zapowiadało się spotkanie między Olympique Lyon a Lille. Zawodzący w rozgrywkach ligowych podopieczni Claude'a Puela zdołali odnieść trzecie zwycięstwo w sezonie, co pozwoliło im odbić się od dna.

więcej »
Ligue 1: Porażka Auxerre, wygrana Marsylii
16.10.2010 21:58 - ASInfo

AJ Auxerre przegrało 0-1 z Girondins Bordeaux w meczu 9. kolejki francuskiej Ligue 1. W zespole gospodarzy do 79. minuty grał Dariusz Dudka. Zabrakło natomiast kontuzjowanego Ireneusza Jelenia.

więcej »
Ligue 1: Wygrana Auxerre, cały mecz Dudki
03.10.2010 00:17 - ASInfo

W sobotę rozegrano pierwsze spotkania ósmej kolejki francuskiej Ligue 1. Pierwsze zwycięstwo odniosła drużyna Auxerre, w barwach którego całe spotkanie rozegrał Dariusz Dudka. Bramkę dla Sochaux zdobył przymierzany do gry w reprezentacji Polski Damien Perquis.

więcej »
Ligue 1: Remis Lille, żółta kartka Obraniaka
26.09.2010 23:06 - ASInfo

OSC Lille zremisowało 1:1 z Tolouse FC w meczu 7. kolejki francuskiej Ligue 1. W zespole Rudy'ego Garcii od pierwszej minuty zagrał reprezentant Polski, Ludovic Obraniak, który w 26. minucie otrzymał żółtą kartkę.