Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Premiership
Zabójca o twarzy mężczyzny. Jak Solskjaer prowadzi Czerwone Diabły do nieba
14.01.2021 12:08 -

Kiedy Manchester United poprzedni raz na tym etapie sezonu był liderem Premier League, po boisku biegali Paul Scholes i Rio Ferdinand, a na ławce rezerwowych siedział Sir Alex Ferguson.

więcej »
Futbol pod choinką. Dlaczego Anglicy grają w Boże Narodzenie?
23.12.2020 17:40 -
więcej »
Jerzy Dudek: Liverpool nie będzie bronił tytułu mistrzowskiego, będzie atakował kolejny!
02.12.2012 08:36 -

Arsenal nadal prezentuje kiepską formę. W sobotę "Kanonierzy" ulegli na własnym boisku Swansea City 0-2 tracąc bramki w dwóch ostatnich minutach. Przy obu golach Wojciech Szczęsny nie miał wiele do powiedzenia. Londyńczycy wcześniej zanotowali dwa remisy i spadli w ligowej tabeli na 10. miejsce z 15-punktową stratą do lidera - Manchesteru United.

więcej »
Szok - Manchester City strzelił dwa gole w doliczonym czasie gry i jest mistrzem!
03.03.2012 17:09 -

Nasz reprezentacyjny bramkarz Wojciech Szczęsny obronił karnego w wyjazdowym meczu Arsenalu z Liverpoolem. Po kontrowersyjnym faulu popełnionym na Suarezie w 17. minucie polski golkiper złapał na raty uderzenie Kuyta!

więcej »
Drużyna Szczęsnego uległa rywalom Wisły
02.01.2012 22:24 -

W derbach Londynu niedawny rywal Wisły w Lidze Europy - Fulham pokonał Arsenal 2-1. Goście prowadzili 1-0, ale w końcówce - gdy czerwoną kartkę zobaczył Djourou - dali sobie strzelić dwa gole, pierwszego po błędzie Wojciecha Szczęsnego, a drugiego w doliczonym czasie.

więcej »
Anglia: Solidarna porażka MC
01.01.2012 18:17 -

Lider Premier League - Manchester City przegrał w noworocznym meczu wyjazdowym z Sunderlandem 0-1. Tym samym The Citizens nie zdołali uciec lokalnemu rywalowi - Manchester United, który wczoraj uległ Blackburn 2-3.