Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Ligue 1
FRANCJA: Drużyna Obraniaka mistrzem jesieni
22.12.2010 23:56 -

Piłkarze Lille zapewnili sobie tytuł mistrza jesieni ligi francuskiej. W środowym meczu zremisowali z Saint-Etienne 1-1, a Ludovic Obraniak wszedł w 74. minucie za Gervinho.

więcej »
FRANCJA: Kolejne 90 minut Dudki
18.12.2010 22:51 -

Dariusz Dudka zagrał cały mecz w barwach Auxerre, a jego zespół zremisował na wyjeździe z Montpellier 1-1. Z 22 punktami drużyna Dudki i kontuzjowanego Ireneusza Jelenia zajmuje 13. miejsce w tabeli Ligue 1. Liderem jest Lille, zespół Ludovika Obraniaka.

więcej »
Marsylia zainteresowana Jeleniem
14.12.2010 12:45 -

Olympique Marseille nadal poszukuje napastnika, który strzelałby gole. W związku z nieskutecznością Gignaca i Remy'ego klub z Marsylii po raz kolejny zainteresował się Ireneuszem Jeleniem, piłkarzem Auxerre - informuje paryska "L'Equipe".

więcej »
Francja: Drużyna Obraniaka liderem
11.12.2010 23:21 -

Lille utrzymał przodownictwo w tabeli Ligue 1. Drużyna Ludovika Obraniaka pokonała na wyjeździe Arles 1-0, zdobywając zwycięskiego gola w 90+3. minucie. Po centrze reprezentanta Polski, który wszedł na boisko na ostatnie pół godziny, piłkę głową skierował do bramki Brazylijczyk Tulio De Melo.

więcej »
FRANCJA: Lille liderem, ale Obraniak nie grał
05.12.2010 23:52 -

Lille liderem francuskiej Ligue 1. Drużyna Ludovika Obraniaka wygrała wysoko, 6-3, z Lorient, ale reprezentanta Polski zabrakło w składzie. W tym sezonie wystąpił on w 11 meczach swego zespołu, raz tylko w wyjściowej jedenastce. Bohaterem spotkania był senegalski napastnik Moussa Sow, autor hat-tricku. W obecnych rozgrywkach ma on na koncie 13 goli i prowadzi w klasyfikacji snajperów ligowych.

więcej »
FRANCJA: Rennes na czele
04.12.2010 23:11 -

Czołówkę ligi francuskiej stanowi... połowa drużyn. Różnice punktowe są minimalne. Po sobotnich meczach liderem został zespół Rennes.

więcej »
Ligue 1: Gol i kontuzja Perquisa
29.11.2010 12:49 -

Damien Perquis, kandydat na reprezentanta Polski w piłce nożnej, zaraz po tym jak zdobył gola w meczu ekstraklasy francuskiej pomiędzy Sochaux a Caen, doznał poważnej kontuzji stawu skokowego.

więcej »
FRANCJA: Gol Obraniaka
21.11.2010 23:47 -

W niedzielnym meczu francuskiej Ligue 1 zespół Lille pokonał Monaco 2-1 i został nowym liderem. Zwycięskiego gola zdobył reprezentant Polski - Ludovic Obraniak. Wszedł on w 70. minucie za bardzo źle grającego Gervinho, 6 minut później dostał podanie z prawej strony od Hazarda i skierował piłkę do siatki.

więcej »
FRANCJA: Remis Auxerre
20.11.2010 23:57 -

W sobotnich meczach 14. kolejki Ligue 1 "polska" drużyna Auxerre zremisowała na wyjeździe z St. Etienne 1-1. Nie grał oczywiście kontuzjowany Ireneusz Jeleń, natomiast cały mecz na boku obrony rozegrał Dariusz Dudka.