11.12.2009 20:24 -
więcej »
Zmienił się rywal Gortata
11.12.2009 14:54 - ASInfo

Niemiec Silvio Meinelem wycofał się z gali bokserskiej w Jaworznie, podczas której miał walczyć z Robertem Gortatem, synem dwukrotnego medalisty olimpijskiego Janusza Gortata i bratem koszykarza NBA, Marcina - dowiedziało się radio TokSport.

więcej »
Judocy Waltera zaistnieli w Pucharze Polski
07.12.2009 13:58 -

Kamil Witalec z Waltera Rzeszów (kat. 73 kg) zajął trzecie miejsce w zakończonych w Pile zawodach Pucharu Polski młodzików i młodziczek. W najważniejszej krajowej imprezie dla judoków do lat 15 udział wzięło blisko 400 zawodników i zawodniczek.

więcej »
Polski mistrz świata: Śpię po 3 godziny dziennie
04.12.2009 15:13 - ASInfo

Ciężarowiec Marcin Dołęga, który w koreańskim Goyang City zdobył mistrzostwo świata w kategorii 105 kg, wrócił już do kraju, ale spokoju jeszcze nie zaznał. - Zainteresowanie ze strony mediów jest bardzo duże - wyznał na antenie radia TokSport.

więcej »
17 medali naszych akrobatów i skoczków
29.11.2009 17:02 -

Akrobaci i skoczkowie na trampolinie Stali i AZS UR Rzeszów zdobyli aż 17 medali podczas trwającej dwa dni w hali Podpromie Grand Prix Polski. Startowało prawie 200 zawodników z 23 klubów. Był to jednocześnie memoriał legendarnego trenera Stali Stanisława Geronia.

więcej »
Marcin Dołęga mistrzem świata
29.11.2009 07:47 -

Marcin Dołęga z Otwocka wynikiem 421 kg w dwuboju został w dalekiej Korei Południowej mistrzem świata w kategorii 105 kg. Na pomoście w Goyang City, gdzie walczyli ciężarowcy, najgroźniejszym rywalem Polaka był Rosjanin Dmitrij Łapikow.
Marcin Dołęga był już mistrzem świata w 2006 roku, a na Olimpiadzie w Pekinie zajął czwarte miejsce.

więcej »
Tiger Woods ranny w wypadku samochodowym
27.11.2009 21:42 - RK

33-letni Amerykanin Tiger Woods, najlepszy golfista świata, został ranny w wypadku samochodowym w pobliżu swego domu na Florydzie.

więcej »
Złoty medal na dopingu, 4770 testów na igrzyskach w Pekinie, 2000 w Vancouver
18.11.2009 14:27 - RK

Rashid Ramzi z Bahrajnu, mistrz olimpijski w biegu na 1500 m, straci swój złoty medal zdobyty w Pekinie w 2008 roku, gdyż w jego organizmie wykryto niedozwolone środki dopingujące.

więcej »
Gołota idzie pod nóż
18.11.2009 10:52 -
więcej »
Olimpijczyk z Chrzanowa zginął w wypadku
17.11.2009 01:02 -

W wypadku samochodowym, do którego doszło w Chrzanowie w ubiegłym tygodniu zginął Michał Gajownik, kajakarz, dwukrotny mistrz świata, uczestnik olimpiady w Sydney. Miał 28 lat. Informację podał przelom.pl, portal ziemi chrzanowskiej.