W Zespole Szkół Elektrycznych w Krakowie rozpoczął się w poniedziałek - z udziałem 320 osób - XX Międzynarodowy Festiwal Szachowy Cracovia 2009.

27.12.2009 23:00 - ASInfo
więcej »
Maja Włoszczowska: Święta na nartach
25.12.2009 12:07 -

Maja Włoszczowska w święta Bożego Narodzenia nie gubi formy. Kalorie z wigilijnych potraw spala z nartami biegowymi na nogach. W tym roku planowała do tego "wypad" na narty, ale brakło czasu.

więcej »
Natalia Partyka ambasadorką Polski
24.12.2009 12:48 - MAS

Niepełnosprawna pingpongistka Natalia Partyka została ambasadorką Polski na Expo 2010. Ma promować udział naszego kraju w tej imprezie.

więcej »
Xu Jie i Patryk Chojnowski najlepsi na stołach w Zawierciu
20.12.2009 23:04 - MAS

Xu Jie (GLKS Nadarzyn) i Patryk Chojnowski (Ostródzianka Ostróda) wygrali w Zawierciu II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny seniorów w tenisie stołowym. W finale Xu Jie pokonała zawodniczkę Bronowianki Kraków Antoninę Szymańską.

13.12.2009 17:41 -

W Krakowie odbył się trzydniowy, XXIX Międzynarodowy Turniej Bokserski o Złotą Rękawicę Wisły. W zawodach uczestniczyło prawie 80 pięściarzy, głównie z Małopolski, Podkarpacia i Śląska.

więcej »
Łucznicza kadra strzelała w Kielnarowej
13.12.2009 10:50 - Pawlo

Z udziałem najlepszych łuczników w kraju w hali sportowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej odbyły się zawody inaugurujące sezon zimowy. Rozegrano je według nowej formuły wyłaniania zwycięzców (Set System), który Międzynarodowa Federacja Łucznicza wprowadzi jako obowiązujący dopiero w przyszłym roku.

więcej »
ME w pływaniu: srebrny Korzeniowski
12.12.2009 17:55 -

W Stambule na pływalni 25-metrowej trwają mistrzostwa Europy. W sobotę świetnie spisał się Paweł Korzeniowski (AZS AWF Warszawa), który na dystansie 200 metrów stylem motylkowym przegrał tylko z Rosjaninem Nikołajem Skworcowem (rekord Europy - 1:49.46). Polak zdobył nie tylko srebrny medal, ale ustanowił także nowy rekord kraju - 1:50.13.