Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Żaki > Ekstraklasa

2-1 Piotr Buczek
3-1 Michał Zając
4-1 Piotr Buczek
5-1 Damian Korczyk

Drogę do siatki Hutnika piłka znalazła pięciokrotnie po strzałach młodziutkich wiślaków. Listę snajperów otworzył Michał Zając, młodzi hutnicy wyrównali, kilka minut później prowadzenie dla Wisły uzyskał Piotr Buczek - po raz czwarty w tej rundzie lewą nogą pokonał bramkarza gości, choć jest zawodnikiem prawonożnym. Rezultatem 2-1 zakończyła się pierwsza połowa.
Na trzy do jednego wynik potyczki podwyższył ponownie Michał Zając. Czwartego gola dla następców Henryka Reymana zdobył pięknym strzałem głową - po podaniu Damiana Korczyka - Piotr Buczek. Wynik spotkania ustalił mocnym, plasowanym uderzeniem  Damian Korczyk.
Prócz strzelców goli wyróżnili się w Wiśle: kapitan zespołu Jakub Janik, Kamil Kaleta, Tomasz Kolendowski, Dominik Kaletka.
Ciekawostka - trzech podopiecznych trenera Marka Gója, zawodników z ulicy Reymonta, ma na swoim koncie 5 goli uzyskanych w czterech meczach: Piotr Buczek, Damian Korczyk i Michał Zając.
Cały zespół "Białej Gwiazdy" zasługuje na wyróżnienie! Tym bardziej, że drużyna w ciągu 8 dni rozegrała 4 mecze!!!