Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > V liga (Kraków-Wadowice)
Słomniczanka pokonała IV-ligowca i zagra z Okocimskim2011-03-04 22:47:00

Kolejny dobry mecz sparingowy rozegrała V-ligowa Słomniczanka Słomniki. Po zwycięstwie 6-2 nad A-klasową Michałowianką wygrała w czwartek z mocną drużyną IV-ligową, Bocheńskim KS. Spotkanie odbyło się na sztucznej nawierzchni Hutnika.

Bocheński KS - Słomniczanka Słomniki 1-3 (1-2)

0-1 Salamon 20
1-1 Motak 32
1-2 Trzeciakiewicz 40
1-3 Grzywacz
SŁOMNICZANKA:
Bubak (60 testowany 1) - Jaworski, Kuczek, testowany 2, Konieczny - Zaranek, Szwagrzyk (60 Kura), Wierzbiński (46 testowany 3), Salamon - Trzeciakiewicz - Kwiatkowski (46 Grzywacz).

Od początku Słomniczanka grała bardzo konsekwentnie w obronie i dobrze w ataku. Już w 10. minucie sam na sam z bramkarzem był Salamon, ale przegrał pojedynek. 10 minut później, po zagraniu Kwiatkowskiego (pierwszy występ po kontuzji), Salamon tym razem pewnie trafił do siatki i było 1-0. Bocheński wyrównał po strzale z 14 metrów, piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki dobrze broniącego Bubaka. W 40. minucie po składnej akcji całego zespołu bramkę strzelił Trzeciakiewicz.

Po przerwie lekką przewagę miała cały czas Słomniczanka i zdobyła jeszcze jedną bramkę, którą na swoje konto zapisał Grzywacz.

Słomniczanie zaprezentowali się dobrze, chociaż zabrakło kilku ważnych zawodników: Oleksiaka (lekko kontuzjowany), Zagrodzkiego (kontuzja), Stycznia (nauka) i Tochowicza (nauka).

Trenerem Słomniczanki jest Leszek Janiczak, były szkoleniowiec... BKS-u.

Kolejny sparing Słomniczanki już w sobotę i to z Okocimskim Brzesko, który powinien wystąpić w najsilniejszym składzie, gdyż odwołano kolejkę II ligi. Mecz odbędzie się w Krakowie na stadionie Cracovii przy ul. Wielickiej o godz. 13.30.