Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS
Patryk Duda strzelał na piątkę

LKS Mogilany - SMS Kraków 3-8 (1-2)

Gole dla SMS-u: Duda 5, Wandas 2, Serafin

SMS: Potyran (55 Janas) - Wsół, Kołodziejczyk, Stojke, Gąsiorek (55 Sala) - Chłoń, Rudziński, Mrożek (70 Sajdak), Wandas - Duda (72 Chlebicki), Serafin.

Rzadkiego wyczynu dokonał napastnik SMS-u Patryk Duda. W meczu w Mogilanach, wygranym przez jego zespół 8-3, zdobył aż pięć goli!

Bodaj najładniejszy był ten pierwszy, otwierający wynik. Duda dostał piłkę z rogu pola karnego i nabiegając splasował ją w boczną siatkę, oczywiście od wewnętrznej strony bramki. Ładny był również gol Serafina, który w sytuacji "sam na sam" przelobował z 14 m bramkarza techniczną podcinką.

- Przy wysokim prowadzeniu wszyscy ruszyli do przodu, każdy chciał sobie strzelić. Stąd błędy w obronie w drugiej połowie i strata dwóch bramek... - tłumaczył Marek Salamon, trener SMS-u.

Krakowianie mieli po przerwie ułatwione zadanie, gdyż od 36. minuty Mogilany grały w dziesiątkę (czerwona kartka za dwie żółte).