Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy starsi > Liga Małopolska JS

3-0 Kościelniak
4-0 Ślęczka (karny)
5-0 Downar-Zapolski

WISŁA: Kocoń - Oleksa, Moskal, Lepiarz, Kolanko - Sosin (46 Drożdż), Bartoszewicz (60 Downar-Zapolski), Guedes, Ślęczka (86 Sarga) - Kościelniak - Zając.

- Mieliśmy dużą przewagę, strzeliliśmy pięć goli, ale nie jestem zadowolony z gry drużyny. Nie wszyscy zawodnicy potwierdzili swoje aspiracje... - skwitował wysokie zwycięstwo Dariusz Marzec, trener juniorów Wisły.

Do przerwy krakowianie prowadzili tylko 1-0, gola zdobył Zając uderzeniem prawą nogą zza szesnastki. W II połowie dwa razy trafił Kościelniak strzałami z pola karnego. Na 4-0 podwyższył Ślęczka z karnego podyktowanego za faul. Wynik ustalił Downar-Zapolski, który wrzutkę zamienił na piątą bramkę.