Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > I liga (Kraków)

Raba Dobczyce - Bieżanowianka Kraków 3-3 (1-0)

Gole: G. Gabryś 2, Flak - M. Zalas, Cyburt, Więckowski
Sędziowali Mateusz Czarwień oraz Paweł Baran i Marcin Tylek. Widzów 50.
RABA:
Mazurkiewicz - Budyn, Bergel (Lęckoś), M. Gabryś (Mistarz), K. Piwowarczyk - Kabaja, G. Gabryś, Mróz, Michalec - Nowak, Flak.

Juniorzy Raby pozostają nadal niepokonani w rozgrywkach I ligi juniorów. Tym razem beniaminek z Dobczyc zremisował na własnym boisku z zespołem Bieżanowianki 3-3.
Od początku optyczną przewagę uzyskali goście. W ciągu pierwszych kilku minut zmarnowali co najmniej dwie stuprocentowe sytuacje. To się zemściło na nich chwile później, kiedy Marek Flak zdobył bramkę dla Raby.
Druga połowa rozpoczęła się fatalnie dla zespołu z Dobczyc. W ciągu 20 minut goście zdobyli 3 bramki i spokojnie kontrolowali przebieg meczu. Jednak miejscowi nie poddali się i do końca walczyli o co najmniej punkt. Ta sztuka udała im się głównie za sprawą Grzegorza Gabrysia, który zdobywając dwie bramki doprowadził do remisu.
Dla Raby był to już drugi mecz z rzędu zremisowany 3-3.