Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > I liga (Kraków)

1-1 Styrpuła 45 (karny)
2-1 Nowak 60
3-1 Flak 72
4-1 Mróz 80
Sędziowali Rafał Muniak oraz Artur Hojoł i Marian Banowski (Myślenice). Żółta kartka: Mazurkiewicz (R). Widzów 50.
RABA:
Mazurkiewicz - M. Gabryś (Lęckoś), Bergel, Budyn, Piwowarczyk - Gorzkowski (Zborowski), Mróz, Kabaja (Mistarz), Nowak (Michalec) - Flak, G. Gabryś.
MOGILANY: Tomczyk - Suchan, Mika, Sułkowski, Strzeboński, Filipczyk (Ł. Szostkiewicz), Mizera, Stypuła, Piwowarczyk (P. Szostkiewicz), Woderski, Górnisiewicz (Niedbała).

Kolejne, czwarte już, zwycięstwo odnieśli juniorzy Raby w rozgrywkach I ligi juniorów. We wtorkowe popołudnie pokonali na własnym boisku zespół Mogilan 4-1.
Do przerwy po bramkach Flaka (asysta Gorzkowskiego) i Styrpuły z karnego był remis 1-1. W II połowie swoją dobrą grę zawodnicy trenera Zbigniewa Bojko udokumentowali trzema bramkami i zasłużenie zdobyli komplet punktów. Dzięki tej wygranej Raba została liderem tabeli.