Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > I liga (Kraków)

Borek Kraków - Błękitni Modlnica 6-1 (1-1)

Gole: Rygiel 2, Gruchacz, P. Relich, Garycki, Buszko - P. Żurek

Sędziował Piotr Turcza. Czerwona kartka: Habuda (BM, 43).

BOREK: Tyrała, Król, Rygiel, Isaid, K. Relich, Woźny (80 Buszko), P. Relich, Gruchacz (75 Telega), Bała (70 Garycki), Januszewski (80 Trybuś), Bartel (60 Wajda).

BŁĘKITNI: Habuda, Zabiegaj, Kuciel, Stachnik, Morawiec, Stebnicki, Żurek, Szumiec, W. Grzybowski, Jodłowski, Brandys oraz M. Grzybowski, Jopek, Kowalski, Szumny, Synoradzki.

Błękitni, którzy wygrali wszystkie cztery mecze nowego sezonu, prowadzili 1-0 po golu P. Żurka w 20. minucie. Goście dobrze się bronili i Borek nie bardzo wiedział jak rozmontować defensywę drużyny z Modlnicy. Kluczowy moment nastąpił w 43. minucie gdy za interwencję ręką poza polem karnym czerwoną kartkę zobaczył bramkarz Błękitnych - Habuda. Gospodarze wyrównali z wolnego, bitego przez P. Relicha, a po przerwie wykorzystali przewagę liczebną i grając dużo skrzydłami zdobyli aż 5 bramek.