Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > I liga (Kraków)

Cracovia II - Proszowianka 3-2 (3-0)

Gole dla Cracovii: Maciej Gajda, Gabriel Guc, Damian Steczko.

CRACOVIA II: Krzeczowski - Twaróg, Wojewoda, Gajda, Kurzeja - Guc, Steblecki, Zieliński, Węgrzyn - Steczko, Mitana. Ponadto na zmiany weszli: Ścieżka, Kaliszka, Dukała, Kozień, Nęga, Ząbczyk.

Cracovia udokumentowała swoją przewagę w I połowie trzema golami. Pierwsze dwa padły po dośrodkowaniach z kornera - Gajda trafił ładnie głową, a Guc nogą pod poprzeczkę. Steczko wygrał pojedynek 1 na 1 na szesnastce, zakręcił dwoma obrońcami i z linii pola karnego zdobył gola nr 3. Przy stanie 2-0 goście mieli świetną szansę z karnego, ale Krzeczowski obronił jedenastkę.

- Po przerwie ogrywałem chłopców z młodszych roczników i rywale częściowo odrobili stratę. Mecz toczył się w upale, prawie w samo południe, po 20 minutach poszły już dwie zgrzewki wody mineralnej... - mówi Grzegorz Trela, trener Cracovii II.