Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Juniorzy starsi > I liga (Kraków)

Prokocim Kraków - Gdovia Gdów 4-3 (3-2)

Gole: Brej 2, Sierant, Łobodziński (karny) - Damian Kulma, Piotr Staszel, Tomasz Pieprzyk

Mecz zaczął się od bardzo dobrych i skutecznych ataków juniorów Prokocimia, którzy po 15 minutach prowadzili 3-0.

Bramkę na 1-0 zdobył Brej po zamieszaniu w polu karnym. Druga zaś była dziełem Sieranta, który popędził lewą stroną i umieścił piłkę w sieci. Trzecia była znowu dziełem Breja, który wykorzystał podanie Łukasza Wójcika.

Później w ekipie Prokocimia przyszło rozluźnienie i gospodarze oddali inicjatywę Gdovii, która jeszcze przed przerwą zdobyła dwie bramki. W II połowie zaczęło się od ataków gości, lecz skuteczna obrona Prokocimia nie pozwalała rywalom na zdobycie bramki. Krakowianie strzelili czwartego gola po karnym, jedenastkę za faul na Tupcie pewnie wyegzekwował Łobodziński. Na dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem arbitra Gdovia zdobyła gola na 4-3 i chwilę potem sędzia zakończył mecz.