Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM

Tarnovia Tarnów - Tuchovia Tuchów 2-1 (1-0)

1-0 Rafał Mleczko 17
2-0 samob. 55
2-1 Piotr Banek 71
TARNOVIA: Michałek - Dulian (61 Perlik), Kuciak (11 Rydlakowski), Wojnarowski - Nowak, Kuczek (40 Kowal), Ludwa, Kras (55 Surman) - Mleczko, Brożek (40 Furman), Mącior.

Do przerwy było 1-0 dla Tarnovii. Po akcji Brożka prawą stroną boiska i dograniu do Mąciora, ten bez zastanowienia zagrał do lepiej ustawionego Mleczki, który płaskim strzałem umieścił piłkę w "długim" rogu.

Po przerwie gospodarze podwyższyli. Mącior wpadł w pole karne i trafił w słupek, a gapiostwo tuchowian, którzy myśleli, że piłka opuściła boisko chcieli wykorzystać Furman i Kowal. Nie udało im się, ale pomogli rywale. Jeden z obrońców gości chcąc wybić futbolówkę nabił swojego kolegę i ta zatrzepotała w siatce.

Tarnowianie mieli parę okazji do przypieczętowania sukcesu, ale ich nie wykorzystali. Tymczasem kontraktowe trafienie uzyskała Tuchovia. Napastnik przyjezdnych Banek, znajdujący się oko w oko z Michałkiem, wygrał pojedynek. W końcowych minutach tuchowianie dążyli do wyrównania, ale dobrze spisała się defensywa "Tovii".