Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
SMS wydarł zwycięstwo w Nowej Hucie2012-06-10 02:21:00

MLJM: Hutnik Kraków - SMS Kraków 2-3 (2-1)

2-1 Kostecki 30
2-2 Wróbel 60
2-3 Wójcik 70
SMS: Strawa - Kawula, Gajewski, Kantor, Poniedziałek - Kostecki (65 Musiał), Krówczyński, K. Mistarz (60 Bierówka), Wróbel (75 Suchan) - Michalak (48 Drozd), Dudzik (41 Wójcik).

- Cały mecz graliśmy pressingiem, ale Hutnik bardzo dobrze wyprowadzał szybkie kontrataki. Zwłaszcza w pierwszej połowie gospodarze byli groźni i strzelili nam błyskawicznie dwie bramki. Po przerwie osiągnęliśmy dużą przewagę i dzięki ambitnej, konsekwentnej grze wydarliśmy zwycięstwo... - skomentował Maciej Antkiewicz, trener SMS-u.

Hutnicy objęli prowadzenie już w 4. minucie, z kontry. Niebawem było 2-0. Po dośrodkowaniu obrońca SMS-u wybił piłkę pod nogi zawodnika gospodarzy, a ten skorzystał z prezentu. Przed przerwą goście uzyskali kontaktowe trafienie. Po wrzutce Michalaka Kostecki głową skierował futbolówkę do siatki, nie bez winy był bramkarz Hutnika.

SMS wyrównał w 60. minucie po ładnej, szybkiej akcji. Skuteczny rajd od środka boiska przeprowadził Wróbel. Na 10 minut przed końcem goście strzelili zwycięskiego gola. Obrońca Hutnika zagrał za krótko do bramkarza, podanie przejął Wójcik i szpicem buta kopnął piłkę do pustej bramki.

Po meczu doszło do przepychanki między zawodnikami obu zespołów, sędzia pokazał dwie czerwone kartki - jedną dla Hutnika i jedną dla SMS-u.