7-2 ???
7-3 ???
SANDECJA:
Damian - Nowakowski, Dyląg, Łukasik, Szarek - Wiktor (75 Ciężobka), Pawlik, Kozak, Tarasek (65 Górowski) - Mroszczak, Kołodziej (76 Maślejak).

Po 50 minutach Sandecja prowadziła z Cracovią aż 7-0! Pierwsze dwa gole padły po wrzutkach Pawlika z kornera - jedną wykończył uderzeniem nogą Szarek, a drugą głową Łukasik. Przy kolejnych dwóch trafieniach - Kołodzieja i Mroszczaka - asystowali Kozak i Wiktor. Po przerwie nie ustawał sądecki huragan. Z podania Mroszczaka bramkę zdobył Wiktor, Łukasik z kolei asystował Mroszczakowi, a po wolnym Kołodzieja gola nr 7 strzelił Pawlik.

Sądeczanie takim dorobkiem się zadowolili, co wykorzystała Cracovia trafiając trzy razy do siatki miejscowych, w tym dwukrotnie z rzutów wolnych.

- Aż tak wysokiego wyniku się nie spodziewałem - przyznał Janusz Pawlik, trener Sandecji. - Liczyłem, że gra będzie twarda i jeśli wygramy, to jedną, dwoma bramkami. Zagraliśmy jednak perfekcyjnie jeśli chodzi o prowadzenie gry i stałe fragmenty. Trzy stracone gole to efekt dekoncentracji przy prowadzeniu 7-0.