Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > I liga

Sędziował: Marek Karkut (Warszawa).
Żółte kartki: Szufryn, Cebula, Chrapek - Słowiński, Ivanovski, Flis.
KOLEJARZ: Lisak - Cichy, Markowski, Szufryn, Walęciak - Gryźlak (67  Basta), Stefanik, Chrapek, Cebula (52 Zawadzki), Wolański - Kowalczyk.
ARKA: Juszczyk - Jarzębowski, Łągiewka, Mazurkiewicz, Radzewicz - Kowalski, Kasperkiewicz, Benát, Ivanovski (65 Arifović), Niedziela (61 Kuklis) -Słowiński (46 Flis).

Kolejarz Stróże zremisował 1-1 z Arką Gdynia w meczu 10 kolejki I ligi. Gospdarze długo prowadzili, tuż przed końcem meczu Arka wyrównała.

W klubie ze Stróż nie zagra jednak Petar Borovićanin. Po rozwiązaniu kontraktu z Sandecją miał związać się z Kolejarzem, ale ostatecznie nie podpisał kontraktu i już go w Stróżach nie ma.

Ciekawsze wydarzenia meczu Kolejarz - Arka

4 min - pierwsze fragmenty gry należą do podopiecznych Nemeca, lecz bez strzałów mogących zagrozić Lisakowi

5 min - padły pierwsze strzały. Najpierw  Kowalczyk strzelił obok słupka, a po chwili Ivanovski przeniósł piłkę nad poprzeczką.

10 min - znów daje o sobie znać Kowalczyk. Uderza bez przyjęcia, ale kapitalnie broni Juszczyk!

15 min - po kilku groźnych akcjach gospodarzy, znów do głosu doszła Arka. Najpierw dośrodkowanie Niedzieli wybijają poza pole karne obrońcy Kolejarza, a za chwilę uderza Ivanovski, szkoda, że zbyt lekko.

18 min - Cebula strzela, ale Juszczyk nie ma problemów z interwencją

24 min - Kolejarz był bliski szczęścia. Wolański po akcji Kowalczyka znalazł się sam przed Juszczykiem, ale nie potrafił skierować piłki do bramki!

29 min - o dużym szczęściu może mówić Szufryn, który bezpardonowo sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Niedzielę i zobaczył za to tylko żółtą kartkę!

34 min - Benat o mało nie otworzył wyniku. Po dośrodkowaniu z rzutu roznego czech uderzył głową, a z linii bramkowej piłkę wybija jeden z obrońców!

37 min Radzewicz strzałem z dystansu sprawia dużo klopotów Lisakowi

38 min - Walęciak uderzył z 25 metrów i znów świetnie Juszczyk

41 min - Juszczyk znów wystawiony na ciężką próbę i tym razem był bezradny... Kapitalny strzał z dystansu oddał Stefanik i gopodarze objęli prowadzenie.

44 min - szybko mogli odpowiedzieć goście, ale po rzucie rożnym uderzenie głową Mazurkiewicza było niecelne

47 min - znów niecelnie główkuje Mazurkiewicz

48 min - Kowalczyk znów nie trafił w światło bramki, ale i tak zebrał brawa za indywidualną akcję

49 min - Benat zdecydował się na strzał z dystansu i minimalnie spudłował!

52 min - na boisku pojawił się Dariusz Zawadzki, który przed laty był piłkarzem Arki

66 min - goście szukają sposobu na zagrożenie bramce Lisaka, ale czujnie gra defensywa Kolejarza. Dośrodkowanie Kowalskiego wpada wprost w ręce bramkarza.

69 min - Kasperkiewicz w dogodnej sytuacji w polu karnym, ale znów obrońcy przecinają lot piłki

73 min - Kolejarz broni się całym zespołem w obrębie własnego pola karnego

80 min - tym razem z dystansu uderzył Jarzębowski, jednak nieskutecznie.

82 min - Kuklis popisał się kapitalnym uderzeniem z powietrza i wyrównał

86 min - Arka nie opuszcza połowy Kolejarza i szuka zwycięskiej bramki

90 min - ogromne zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale  piłka nie wpadła do siatki