Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > I liga
Wielkie testy młodzieżowców w Kolejarzu, Stal pokonana2012-06-30 21:08:00

Kolejarz Stróże pokonał 2-0 II-ligową Stal Rzeszów w sparingu rozegranym w Grybowie. Trener I-ligowca  Przemysław Cecherz testował ośmiu młodzieżowców.

Początek spotkania do wyrównana gra w środku pola z lekką przewagą piłkarzy z Rzeszowa. Kolejarz z minuty na minutę grał coraz lepiej, przeważając co wykorzystał w końcówce pierwszej połowy. Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 35 minuty, kiedy to po indywidualnej akcji testowany zawodnik zdobył bramkę z ok. 20 m uderzając tuż obok prawego słupka. Na 2:0 gola zdobył Krzysztof Gajtkowski dokładając nogę po świetnej asyście nowego zawodnika Kolejarza, Adama Giesy. Mógł być to już drugi gol "Gajtka" w tym spotkaniu, jednakże w 23 min. źle przyjął piłkę na 10 m. która dogrywał Janusz Wolański.

W drugiej połowie doszło do sporych zmian. W składzie pojawiło się kolejnych czterech testowanych piłkarzy. Gra obu zespołów nie była już tak szybka i dokładna jak w pierwszych 45 minutach, znaczącym powodem była 30 stopniowa temperatura, która towarzyszyła przez całe spotkanie.
W zespole ze Stróż zabrakło Michała Gryźlaka, Niane oraz Marcina Kowalczyka, który leczy kontuzje.

Kolejarz Stróże - Stal Rzeszów 2:0 (2:0)
1-0 testowany 35
2-0 Gajtkowski 43
Kolejarz: zawodnik testowany - zawodnik testowany, Szufryn, Markowski, Walęciak - Wolański, Giesa, Bocian, zawodnik testowany, Gajtkowski, zawodnik testowany. Grali także: Basta, Cichy, Nitkiewicz, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.
Stal: Wietecha - Kozak, Duda, Kapuściński, Drożdżal - Mojecki, Więcek, Solecki, Prokic - Mateusz Jędryas, Damian Jędryas oraz Lewandowski, Nakrosius, Drelich, Rzeźnik, Michał Górecki, Lisańczuk, Krzysztoń.