Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > I liga
Sandecja testowała 13 Serbów2012-06-24 19:16:00

13 Serbów  testowała w sparingowym meczu I-ligowa Sandecja Nowy Sącz. W tym serbskim składzie Sandecja przegrała ze słowackim II-ligowcem Zemplin Michalovce 2-3.

Sandecja - Zemplin 2-3 (2-0)
Bramki: Bojan Janicijević w 34, 42 karny  - Pavol Jurčo w 69, karny, 87, Michal Hamuľák 83.
Sandecja: Draśković: Obrenović, Ostović, Bożović, Gunjić, Filipović, Jovanović, Janicijović, Makcninobul, Vukadinović, Radovanćević, Milojević, Klibarda.
Zemplin: Jenčo - Čarnota, Krmpotič, Podhorin (55 Dargaj), Vanák - Danko, Mihok (46 Kokočák), Immorlano (65 Kunca) - Jurčo - Grondona Sanchez (46 Gamkrelidze), Hamuľák.

Całe spotkanie nie stało na najwyższym poziomie, jednak w pierwszej połowie testowani Serbowie przeprowadzili kilka ciekawych akcji, dwie z nich zakończyły się bramkami i prowadzeniem. Drużyna Słowacka została zepchnięta do defensywy.

Po przerwie role zupełnie się odwróciły i to Słowacy byli cały czas w natarciu, czego efektem były aż 3 gole i zasłużone zwycięstwo. Po meczu trener Sandecji Jarosław Araszkiewicz powiedział: - Ciężko jest cokolwiek powiedzieć po jednym meczu. Serbowie jako zespół nie wyglądali najgorzej, jednak na pewno nie są lepszymi piłkarzami niż zawodnicy, których mam do dyspozycji na co dzień. Być może na dalsze testy pozostanie w Nowym Sączu 2-3 piłkarzy.

Mecz został rozegrany na obiektach MOSiR - Piątkowa.