Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > Ekstraklasa

1-1 Piech 78

Sędziował Dawid Piasecki (Słupsk). Żółte kartki: Piech, Sadlok (Ruch).
RUCH: Pilarz - Nykiel, Grodzicki, Stawarczyk, Sadlok, Grzyb, Pulkowski, Lisowski, Janoszka, Zając (46 Olszar, 74 Świerblewski), Jankowski (61 Piech).
WIDZÓW: Mielcarz - Broź, Ukah, Szymanek, Dudu, Grischok, Panka, Pinheiro, Grzelczak, Sernas, Robak (82 Budka).

Ruch Chorzów zremisował na własnym stadionie z Widzewem Łódź 1-1 w ostatnim sobotnim meczu 7. kolejki Ekstraklasy. Goście zasłużenie prowadzili od 37 minuty po golu Piotra Grzelczaka, w drugiej połowie niespodziewanie wyrównał jednak Arkadiusz Piech, a wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie.

Bohater meczu: Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów)
Napastnik "Niebieskich" pojawił się na boisku w drugiej połowie i swoim golem zapewnił podopiecznym Waldemara Fornalika jeden punkt.

Tak padły bramki:
Wspaniała kontra Widzewa. Darvydas Sernas zewnętrzną częścią stopy zagrał w pole karne, do piłki nie doszedł Marcin Robak, ale dopadł do niej Piotr Grzelczak i strzałem w krótki róg pokonał Krzysztofa Pilarza.
Wojciech Grzyb długo utrzymywał się przy piłce, zszedł do środka i dokładnie dośrodkował na głowę zupełnie niepilnowanego w polu bramkowym Piecha, który doprowadził do wyrównania.