Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > Ekstraklasa
Cracovia - Korona: Bojlević rozstrzygnął sparing2011-07-06 15:39:00

W ostatnim sparingu przed rozpoczynającym się w czwartek obozem przygotowawczym w holenderskim Zuthpen Cracovia pokonała 1-0 (0-0) Koronę Kielce. Gola zdobył Vladimir Boljević w 85. minucie spotkania.

Cracovia - Korona Kielce 1-0 (0-0)

1-0 Boljević 85
Żółta kartka: Jamróz (Korona). Widzów: ok. 600.
CRACOVIA: Gąsiński - Nykiel (46 Struna), Dąbrowski, Kosanović, Suart - Suvorov (60 Straus), Szeliga (70 Żołądź), Bartczak (46 Boljević), Ntibazonkiza (62 Rupa) - Blumstein (65 Kędziora) - Dudzic (46 Krieger).
KORONA, I połowa: Małkowski - Kijanskas, Stano, Malarczyk, Kal - Bąk, Vuković, Lenartowski, Sobolewski - Cichos, Korzym. II połowa: Małecki - Cebula, Kiercz, Kijanskas, Kal - Jamróz (72 Stróżak), Jovanović, Paprocki (83 Jamróz), Kaczmarek - Zieliński, Michałek.

W drugim zwycięskim sparingu Cracovii pokazał się młody Dawid Rupa. To po jego prostopadłym podaniu padł gol. Piłka trafiła do wychodzącego na wolne pole Boljevicia, a ten strzałem po ziemi zdobył gola.

Wcześniej mecz nie był ciekawy. Cracovia miała bardzo mało bramkowych szans.