Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > C klasa (Kraków I)
Walkower dla Błękitnych w meczu z Sokołem, Stanisław Dukała zdyskwalifikowany na rok

Błękitni Czułówek - Sokół Rybna 3-0 walkower

Mecz Błękitni Czułówek - Sokół Rybna został przerwany przy stanie 1-2, gdyż na boisko wtargnęli kibice drużyny gości. Mecz prowadziła pani sędzia Anna Dąbrowska. Ktoś kto delegował ją samą na derbowy mecz w C klasie miał bardzo dużo odwagi, ale chyba nieco mniej wyobraźni...

W spotkaniu drużyn z sąsiednich wsi do 65. minuty prowadzili goście z Rybnej 2-1. Wtedy sędzia podyktowała karnego dla Błękitnych. Na boisko wtargnęli kibice, jak napisała sędzia w załączniku do protokołu meczowego - byli to kibice drużyny przyjezdnej.

Decyzję w sprawie wydarzeń w trakcie meczu podejmie Podokręg Kraków - pisaliśmy 25 października.

***

Po wysłuchaniu wszystkich stron orzeczono walkower 3-0 dla Błękitnych. Stanisław Dukała, piłkarz Sokoła Rybna, za swoje "wyczyny" na boisku został zdyskwalifikowany na 12 miesięcy.