Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > C klasa (Kraków I)
Walkower dla Błękitnych w meczu z Sokołem, Stanisław Dukała zdyskwalifikowany na rok2009-11-17 20:50:00

Sprawa meczu Błękitnych Czułówek z Sokołem Rybna znalazła swój epilog. Orzeczono walkower 3-0 dla Błękitnych.

Mecz drużyn z sąsiednich wsi, rozegrany 25 października, został przerwany przez sędzię Annę Dąbrowską w 65. minucie, gdy podyktowała karnego dla Błękitnych. Prowadzili w tym momencie goście z Rybnej 2-1. Na boisko wtargnęli kibice, jak napisała sędzia w załączniku do protokołu meczowego - byli to kibice drużyny przyjezdnej.

Stanisław Dukała, piłkarz Sokoła Rybna, za swoje "wyczyny" na boisku został zdyskwalifikowany na 12 miesięcy.