Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów - Kaszowianka Kaszów 0-2 (0-2)

0-1 Goczał
0-2 D. Suchan
KASZOWIANKA: Tatar - Klimek, Stanula, Sendor, Brożek - Domański (60 Kędzierski), Kuśmierczyk (65 Gaweł), M. Suchan (75 Hajto), D. Suchan - Kosmal, Goczał (46 Sieradzki).

Początek spotkania to bardzo nerwowa gra defensywna ze strony gości, co mogli wykorzystać zawodnicy Radziszowianki. Tatar zachował jednak zimną krew w sytuacji sam na sam, a kolejne strzały gospodarzy mijały bramkę. Z minuty na minutę Kaszowianka rozkręcała się i stwarzała coraz groźniejsze sytuacje. Jedną z nich wykorzystał Goczał, który po prostopadłym podaniu wbiegł w pole karne i uderzył piłkę w "długi" róg. Drugą bramkę strzelił Daniel Suchan, który również wykorzystał prostopadłe podanie. Minął bramkarza i wpakował futbolówkę do pustej bramki.

Druga połowa to typowy mecz walki. Posypało się mnóstwo żółtych kartek, tak z jednej, jak i z drugiej strony. Za dwie żółte z boiska wyleciał środkowy obrońca Radziszowianki. W sumie goście obejrzeli aż 6 żółtych kartoników. Żadnej z ekip nie udało się strzelić już bramki i spotkanie zakończyło się wygraną Kaszowianki 2-0.