Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów - Gajowianka Gaj 4-0 (2-0)

3-0 D. Dziudziek 74
4-0 Radziszowski 88
RADZISZOWIANKA:  Florczyk - Galos, Krupnik, Stefaniak, Wcisło - Bartkowski (Birówka), Kolasa (Polek), Paciorek (Małysa), Radziszowski, D. Dziudziek - Łachman (Ł. Zubek).

Radziszowianka pewnie pokonała Gajowiankę 4-0.

Zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone. Gospodarze dominowali od początku do końca. Pierwszą bramkę zdobył Bartkowski strzałem z 30 metrów, kompletnie zaskakując bramkarza. Na 2-0 podwyższył Dziudziek po wrzutce Paciorka z prawej strony. Goście ograniczyli się do gry z kontry. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Radziszowianka kontrolowała przebieg spotkania. W drugiej połowie kolejnego gola zdobył Dziudziek. Wynik ustalił grający trener Radziszowski silnym strzałem z 11 metrów.

Gospodarze wciąż liczą się w walce o awans tracąc już tylko 5 punktów do lidera z Pozowic.