Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki - Czarni 03 Grzegorzowice 2-0 (2-0)

1-0 Szymon Cież 35
2-0 Adrian Bróg 41
JASTRZĘBIEC:
Kita - P. Kowal, Markiewicz, Celary, Świtałą (77 P. Podyma) - Karwat, Zapart, Kaźmierczyk, Kordas - Cież, Bróg.
CZARNI: Misiak - Kwartnik, Działowy, P. Pawlik, G. Pawlik - Wójcik (46 Cichoń), Madejski, Mazur, Ł. Pawlik (55 Wilk), Wesołowski - Chadaj (55 Korfel).

W meczu beniaminków Jastrzębiec pokonał rywala 2-0 i tym samym udanie zadebiutował na własnym stadionie w A klasie. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo. Czarni postawili trudne warunki, dodatkowo doskwierał upał, jednak i z jednym i drugim zespół z Książa Wielkiego sobie poradził.

Oba gole padły pod koniec I połowy. Czarni nieskutecznie próbowali odrobić straty i musieli na tarczy wrócić z Książa Wielkiego. Warto odnotować, że był to pierwszy oficjalny mecz od 30 października ubiegłego roku, w którym drużyna z Grzegorzowic nie zdołała zdobyć bramki.