Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka ręczna > II liga mężczyzn > Wiadokosci II liga mężczyzn
II LIGA MĘŻCZYZN, GRUPA IV: wyniki, tabela, terminarz2009-11-15 15:25:00 TC

 

MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY BRAMKI
1. Grunwald 15
25 507-352
2. Viret 15 25 513-353
3. Czuwaj 15 24 500-412
4. Unia 15 22 497-457
5. Vive II
15
17 458-447
6. Górnik 15 11 402-454
7. Polonica 15 10 391-442
8. Kusy 15 9 385-469
9. Orzeł 15 6 372-464
10. KSZO 15
1 324-485

TERMINARZ II LIGI MĘŻCZYZN, GRUPA IV

1. kolejka - 26/27 września

KSZO Ostrowiec Św. - Vive Targi II Kielce 20-31


Górnik Sosnowiec - Kusy Kraków 26-25


Orzeł Przeworsk - Czuwaj Przemyśl 20-29


Viret Zawiercie - Unia Tarnów 35-28


Polonica Kielce - Grunwald Ruda Śl. 20-40

2. kolejka - 3/4 października

Vive Targi II Kielce - Grunwald Ruda Śl. 18-36


Unia Tarnów - Polonica Kielce 25-18


Czuwaj Przemyśl - Viret Zawiercie 34-27


Kusy Kraków - Orzeł Przeworsk 28-27


KSZO Ostrowiec Św. - Górnik Sosnowiec 32-35

3. kolejka - 10/11 października

Górnik Sosnowiec - Vive Targi II Kielce 27-27


KSZO Ostrowiec Św. - Orzeł Przeworsk 15-30


Viret Zawiercie - Kusy Kraków 37-20


Polonica Kielce - Czuwaj Przemyśl 21-29


Grunwald Ruda Śl. - Unia Tarnów 25-25

4. kolejka - 17/18 października

Vive Targi II Kielce - Unia Tarnów 36-29


Grunwald Ruda Śl. - Czuwaj Przemyśl 33-19


Kusy Kraków - Polonica Kielce 25-24


KSZO Ostrowiec Św. - Viret Zawiercie 16-32


Orzeł Przeworsk - Górnik Sosnowiec 32-25

5. kolejka - 24/25 października

Orzeł Przeworsk - Vive Targi II Kielce 23-28


Viret Zawiercie - Górnik Sosnowiec 38-31


Polonica Kielce - KSZO Ostrowiec Św. 30-20


Grunwald Ruda Śl. - Kusy Kraków 37-19


Unia Tarnów - Czuwaj Przemyśl 33-31

6. kolejka - 7/8 listopada

Vive Targi II Kielce - Czuwaj Przemyśl 30-32


Kusy Kraków - Unia Tarnów 29-37


KSZO Ostrowiec Św. - Grunwald Ruda Śl. 29-39


Górnik Sosnowiec - Polonica Kielce 27-30


Orzeł Przeworsk - Viret Zawiercie 26-29

7. kolejka - 14/15 listopada

Viret Zawiercie - Vive Targi II Kielce 34-18 (20-9)


Polonica Kielce - Orzeł Przeworsk 32-33 (17-7)


Grunwald Ruda Śl. - Górnik Sosnowiec 37-21 (19-10)


Unia Tarnów - KSZO Ostrowiec Św. 32-25 (17-10)


Czuwaj Przemyśl - Kusy Kraków 42-27 (18-15)

 

8. kolejka - 5/6/ grudnia

Vive Targi II Kielce - Kusy Kraków 36-25 (18-13)


KSZO Ostrowiec Św. - Czuwaj Przemyśl 24-42 (12-20)


Górnik Sosnowiec - Unia Tarnów 24-33 (10-13)


Orzeł Przeworsk - Grunwald Ruda Śl. 19-31 (13-12)


Viret Zawiercie - Polonica Kielce 37-25 (18-11)

9. kolejka - 12/13 grudnia

Polonica Kielce - Vive Targi II Kielce 33-39 (14-19)


Viret Zawiercie - Grunwald Ruda Śl. 25-28 (13-14)


Unia Tarnów - Orzeł Przeworsk 45-33 (23-13)


Czuwaj Przemyśl - Górnik Sosnowiec 36-32 (18-18)


Kusy Kraków - KSZO Ostrowiec Św. 25-21 (12-9)

10. kolejka - 23/24 stycznia 2010

Vive Targi II Kielce - KSZO Ostrowiec Św. 36-27

 

Kusy Kraków - Górnik Sosnowiec 24-27 (13-9)

 

Czuwaj Przemyśl - Orzeł Przeworsk 40-16 (20-6)

 

Unia Tarnów - Viret Zawiercie 33-33 (18-15)

 

Grunwald Ruda Śl. - Polonica Kielce 29-12 (12-9)

11. kolejka - 30/31 stycznia

Grunwald Ruda Śl. - Vive Targi II Kielce 43-29 (17-15)

 

Polonica Kielce - Unia Tarnów 30-39 (18-17)

 

Viret Zawiercie - Czuwaj Przemyśl 32-18 (13-8)

 

Orzeł Przeworsk - Kusy Kraków 29-32 (15-14)

 

Górnik Sosnowiec - KSZO Ostrowiec Św. 26-21 (13-9)

12. kolejka - 6/7 lutego

Vive Targi II Kielce - Górnik Sosnowiec 36-30 (21-13)

 

Orzeł Przeworsk - KSZO Ostrowiec Św. 31-22 (12-11)

 

Kusy Kraków - Viret Zawiercie 25-32 (10-17)

 

Czuwaj Przemyśl - Polonica Kielce 33-29 (15-11)

 

Unia Tarnów - Grunwald Ruda Śl. 34-28 (16-16)

13. kolejka - 20/21 lutego

Unia Tarnów - Vive Targi II Kielce 40-30 (17-10)

 

Czuwaj Przemyśl - Grunwald Ruda Śl. 40-35 (17-16)

 

Polonica Kielce - Kusy Kraków 29-29 (15-13)

 

Viret Zawiercie - KSZO Ostrowiec Św. 46-15 (20-4)

 

Górnik Sosnowiec - Orzeł Przeworsk 27-24 (13-12)

14. kolejka - 6/7 marca

Vive Targi II Kielce - Orzeł Przeworsk 35-25 (20-12)

 

Górnik Sosnowiec - Viret Zawiercie 21-30 (11-17)

 

KSZO Ostrowiec Św. - Polonica Kielce 25-25 (11-10)

 

Kusy Kraków - Grunwald Ruda Śl. 23-32 (12-19)

 

Czuwaj Przemyśl - Unia Tarnów 41-31 (21-14)

15. kolejka - 13/14 marca

Czuwaj Przemyśl - Vive Targi II Kielce 32-22 (20-7)

 

Unia Tarnów - Kusy Kraków 33-29 (16-13)

 

Grunwald Ruda Śl. - KSZO Ostrowiec Św. 34-12 (15-3)

 

Polonica Kielce - Górnik Sosnowiec 29-23 (15-10)

 

Viret Zawiercie - Orzeł Przeworsk 46-15 (21-5)

16. kolejka - 27/28 marca

Vive Targi II Kielce - Viret Zawiercie 24-35 (9-12)

 

Orzeł Przeworsk - Polonica Kielce 26-30 (10-20)

 

Górnik Sosnowiec - Grunwald Ruda Śląska 22-32 (11-16)

 

KSZO Ostrowiec Św. - Unia Tarnów 31-33 (16-17)

 

Kusy Kraków - Czuwaj Przemyśl 26-27

17. kolejka - 10 kwietnia

Kusy Kraków - Vive Targi II Kielce

Czuwaj Przemyśl - KSZO Ostrowiec Św.

Unia Tarnów - Górnik Sosnowiec

Grunwald Ruda Śl. - Orzeł Przeworsk

Polonica Kielce - Viret Zawiercie

18. kolejka - 17 kwietnia

Vive Targi II Kielce - Polonica Kielce

Grunwald Ruda Śl. - Viret Zawiercie

Orzeł Przeworsk - Unia Tarnów

Górnik Sosnowiec - Czuwaj Przemyśl

KSZO Ostrowiec Św. - Kusy Kraków


TC


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty