Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka ręczna > II liga mężczyzn > Wiadokosci II liga mężczyzn
II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH: wyniki, terminarz2010-04-25 21:21:00

Tabela II ligi piłkarzy ręcznych

1. SPR Grunwald Ruda Śl.          17    29      581-390
2. KS Viret CMC Zawiercie           17    29      573-402
3. KS Czuwaj POSiR Przem.       17    28      567-459
4. ZKS  Unia  Tarnów                    18    28      609-550
5. KS Vive Targi II Kielce               17    17      511-505
6. SPR Polonica Kielce                 17    12     446-503
7. KS Górnik Sosnowiec               17    11     452-521
8. SDFP  Kusy  Kraków                  17    11     445-525
9. SPR Orzeł Przeworsk                18      6      448-580
10. KS KSZO Ostowiec Św.           17    1       376-558

Kolejka 1
26/27.09.2009    KS KSZO Ostrowiec Św. - KS Vive Targi II Kielce  20-31 ( 9-14)               
07.10.2009    KS Górnik Sosnowiec - SDFP Kusy Kraków         26-25 (15-11)               
26/27.09.2009    SPR Orzeł Przeworsk - Czuwaj POSiR Przemyśl 20-29 ( 9-12)               
26/27.09.2009    KS Viret CMC Zawiercie - ZKS Unia Tarnów          35-28 (19-14)               
26/27.09.2009    SPR Polonica Kielce - SPR Grunwald Ruda Śl.    20-40 (11-19)               

Kolejka 2
3/04.10.2009    KS Vive Targi II Kielce - SPR Grunwald Ruda Śl. 18-36 ( 8-19)

3/04.10.2009    ZKS Unia Tarnów - SPR Polonica Kielce 25-18 (16- 8)
3/04.10.2009    KS Czuwaj POSiR Przemyśl - KS Viret CMC Zawiercie 34-27 (15-15)            3/04.10.2009    SDFP Kusy Kraków - SPR Orzeł Przeworsk 28-27 (14-14)
3/04.10.2009    KS KSZO Ostrowiec Św. - Górnik Sosnowiec 32-35 (13-20)               

Kolejka 3
10/11.10.2009    KS Górnik Sosnowiec      -    KS Vive Targi II Kielce  27-27 (12-12)

10/11.10.2009    KS KSZO Ostrowiec Św.    -    SPR Orzeł Przeworsk      15-30 (5-15)            10/11.10.2009    KS Viret CMC Zawiercie   -    SDFP Kusy Kraków         37-20 (23-6)            10/11.10.2009    SPR Polonica Kielce      -    KS Czuwaj POSiR Przemyśl 21-29 (10-14)            10/11.10.2009    SPR Grunwald Ruda Śl.    -    ZKS Unia Tarnów          25-25 (10-13)


Kolejka 4
17/18.10.2009    KS Vive Targi II Kielce  -    ZKS Unia Tarnów          36-29 (19-18)

17/18.10.2009    SPR Grunwald Ruda Śl.    -    KS Czuwaj POSiR Przemyśl 33-19 (16-9)        17/18.10.2009    SDFP Kusy Kraków         -    SPR Polonica Kielce      25-24 (12-10)            17/18.10.2009    KS KSZO Ostrowiec Św.    -    KS Viret CMC Zawiercie   16-32 (10-19)            17/18.10.2009    SPR Orzeł Przeworsk      -    KS Górnik Sosnowiec      32-25 (14-11)                                           
Kolejka 5
24/25.10.2009    SPR Orzeł Przeworsk      -    KS Vive Targi II Kielce  23-28 (10-12)

24/25.10.2009    KS Viret CMC Zawiercie   -    KS Górnik Sosnowiec      38-31 (20-19)            24/25.10.2009    SPR Polonica Kielce      -    KS KSZO Ostrowiec Św.    30-20 (14-10)            24/25.10.2009    SPR Grunwald Ruda Śl.    -    SDFP Kusy Kraków         37-19 (17-9)            24/25.10.2009    ZKS Unia Tarnów          -    KS Czuwaj POSiR Przemyśl 33-31 (17-17)           

Kolejka 6
7/8.11.2009    KS Vive Targi II Kielce  -    KS Czuwaj POSiR Przemyśl 30-32 (14-18)           
7/8.11.2009    SDFP Kusy Kraków         -    ZKS Unia Tarnów          29-37 (13-16)

7/8.11.2009    KS KSZO Ostrowiec Św.    -    SPR Grunwald Ruda Śl.    29-39 (12-15)

7/8.11.2009    KS Górnik Sosnowiec      -    SPR Polonica Kielce      27-30 (11-17)

7/8.11.2009    SPR Orzeł Przeworsk      -    KS Viret CMC Zawiercie   26-29 (12-12)


Kolejka 7
14/15.11.2009    KS Viret CMC Zawiercie    -    KS Vive Targi II Kielce  34-18 (20- 9)

14/15.11.2009    SPR Polonica Kielce       -    SPR Orzeł Przeworsk      32-22 (17- 7)            14/15.11.2009    SPR Grunwald Ruda Śl.     -    KS Górnik Sosnowiec      37-21 (19-10)            14/15.11.2009    ZKS Unia Tarnów           -    KS KSZO Ostrowiec Św.    32-25 (17-10)            14/15.11.2009    KS Czuwaj POSiR Przemyśl  -    SDFP Kusy Kraków         42-27 (18-15)

Kolejka 8
5/6.12.2009    KS Vive Targi II Kielce  -    SDFP Kusy Kraków         36-25 (18-13)

5/6.12.2009    KS KSZO Ostrowiec Św.    -    KS Czuwaj POSiR Przemyśl 24-42 (12-20)            5/6.12.2009    KS Górnik Sosnowiec      -    ZKS Unia Tarnów          24-33 (10-13)

5/6.12.2009    SPR Orzeł Przeworsk      -    SPR Grunwald Ruda Śl.    19-31 (13-12)

5/6.12.2009    KS Viret CMC Zawiercie   -    SPR Polonica Kielce      37-25 (18-11)

Kolejka 9
12/13.12.2009    SPR Polonica Kielce      -    KS Vive Targi II Kielce  30-39 (14-19)           
12/13.12.2009    KS Viret CMC Zawiercie   -    SPR Grunwald Ruda Śl.    25-28 (13-14)           
12/13.12.2009    ZKS Unia Tarnów          -    SPR Orzeł Przeworsk      45-33 (23-13)           
12/13.12.2009    KS Czuwaj POSiR Przemyśl -    KS Górnik Sosnowiec      36-32 (18-18)           
12/13.12.2009    SDFP Kusy Kraków         -    KS KSZO Ostrowiec Św.    25-21 (12-9)


Kolejka 10
23/24.01.2010    KS Vive Targi II Kielce  -    KS KSZO Ostrowiec Św.    36-27 (18-12)
23/24.01.2010    SDFP Kusy Kraków         -    KS Górnik Sosnowiec      24-27 (13-9)
23/24.01.2010    KS Czuwaj POSiR Przemyśl -    SPR Orzeł Przeworsk      40-16 (20-6)
23/24.01.2010    ZKS Unia Tarnów          -    KS Viret CMC Zawiercie   33-33 (18-15)
23/24.01.2010    SPR Grunwald Ruda Śl.    -    SPR Polonica Kielce      29-19 (12-9)

Kolejka 11
30/31.01.2010    SPR Grunwald Ruda Śl.    -  KS Vive Targi II Kielce  43-29 (17-15)
30/31.01.2010    SPR Polonica Kielce      -  ZKS Unia Tarnów          30-39 (18-17)
30/31.01.2010    KS Viret CMC Zawiercie   -  KS Czuwaj POSiR Przemyśl 32-18 (13-8)
30/31.01.2010    SPR Orzeł Przeworsk      -  SDFP Kusy Kraków         29-32 (15-14)
30/31.01.2010    KS Górnik Sosnowiec      -  KS KSZO Ostrowiec Św.    26-21 (13-9)

Kolejka 12
6/7.02.2010    KS Vive Targi II Kielce  -  KS Górnik Sosnowiec      36-30 (21-13)
6/7.02.2010    SPR Orzeł Przeworsk      -  KS KSZO Ostrowiec Św.    31-22 (12-11)
6/7.02.2010    SDFP Kusy Kraków         -  KS Viret CMC Zawiercie   25-32 (10-17)
6/7.02.2010    KS Czuwaj POSiR Przemyśl -  SPR Polonica Kielce      33-29 (15-11)
6/7.02.2010    ZKS Unia Tarnów          -  SPR Grunwald Ruda Śl.    34-28 (16-16)

Kolejka 13
20/21.02.2010    ZKS Unia Tarnów          -  KS Vive Targi II Kielce  40-30 (17-10)
20/21.02.2010    KS Czuwaj POSiR Przemyśl -  SPR Grunwald Ruda Śl.    40-35 (17-16)
20/21.02.2010    SPR Polonica Kielce      -  SDFP Kusy Kraków         29-29 (15-13)
20/21.02.2010    KS Viret CMC Zawiercie   -  KS KSZO Ostrowiec Św.    46-15 (20-4)
20/21.02.2010    KS Górnik Sosnowiec      -  SPR Orzeł Przeworsk      27-24 (13-12)

Kolejka 14
6/7.03.2010    KS Vive Targi II Kielce  -  SPR Orzeł Przeworsk      35-25 (20-12)
6/7.03.2010    KS Górnik Sosnowiec      -  KS Viret CMC Zawiercie   21-30 (11-17)
6/7.03.2010    KS KSZO Ostrowiec Św.    -  SPR Polonica Kielce      25-25 (11-10)
6/7.03.2010    SDFP Kusy Kraków         -  SPR Grunwald Ruda Śl.    23-32 (12-19)
6/7.03.2010    KS Czuwaj POSiR Przemyśl -  ZKS Unia Tarnów          41-31 (21-14)

Kolejka 15
13/14.03.2010    KS Czuwaj POSiR Przemyśl -  KS Vive Targi II Kielce  34-22 (20-7)
13/14.03.2010    ZKS Unia Tarnów          -  SDFP Kusy Kraków         33-29 (16-13)
13/14.03.2010    SPR Grunwald Ruda Śl.    -  KS KSZO Ostrowiec Św.    34-12 (15-3)
13/14.03.2010    SPR Polonica Kielce      -  KS Górnik Sosnowiec      29-23 (15-10)
13/14.03.2010    KS Viret CMC Zawiercie   -  SPR Orzeł Przeworsk      46-15 (21-5)

Kolejka 16
27/28.03.2010    KS Vive Targi II Kielce  -  KS Viret CMC Zawiercie   24-35 ( 9-12)
27/28.03.2010    SPR Orzeł Przeworsk      -  SPR Polonica Kielce      26-30 (10-20)
27/28.03.2010    KS Górnik Sosnowiec      -  SPR Grunwald Ruda Śl.    22-32 (11-16)
27/28.03.2010    KS KSZO Ostrowiec Św.    -  ZKS Unia Tarnów          31-33 (16-17)
27/28.03.2010    SDFP Kusy Kraków         -  KS Czuwaj POSiR Przemyśl 26-27 (13-10)

Kolejka 17 - nowy termin
25.04.2010    SDFP Kusy Kraków         -  KS Vive Targi II Kielce  33-29 (20-14)
25.04.2010    KS Czuwaj POSiR Przemyśl -  KS KSZO Ostrowiec Św.    40-21 (23-10)
25.04.2010    ZKS Unia Tarnów          -  KS Górnik Sosnowiec      35-28 (17- 9)
25.04.2010    SPR Grunwald Ruda Śl.    -  SPR Orzeł Przeworsk      42-16 (19- 8)
25.04.2010    SPR Polonica Kielce      -  KS Viret CMC Zawiercie   25-35 (10-11)

Kolejka 18 - nowy termin
2.05.2010    KS Vive Targi II Kielce  -  SPR Polonica Kielce
2.05.2010    SPR Grunwald Ruda Śl.    -  KS Viret CMC Zawiercie
20.03.2010    SPR Orzeł Przeworsk      -  ZKS Unia Tarnów           34-44 (16-22)
2.05.2010    KS Górnik Sosnowiec      -  KS Czuwaj POSiR Przemyśl
2.05.2010    KS KSZO Ostrowiec Św.    -  SDFP Kusy Kraków




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty