Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > V liga (Kraków I)
Kolański strzela bramki w Piaskach Wielkich (FOTO)2012-07-28 14:02:00

W sobotnie przedpołudnie czwartoligowy Orzeł Piaski Wielkie rozegrał mecz kontrolny z piątoligową Grębałowianką. Goście prowadzeni przez Michała Wiącka godzinę później - w innym składzie - spotkali się z B-klasową Maszycanką i wygrali 10-1.

Orzeł Piaski Wielkie - Grębałowianka 2-2 (1-2)

0-1 J. Sowa 

1-1 Petho (karny)

1-2 J. Sowa

2-2 Kolański

ORZEŁ: Papież - Wolak, Ciepły, Juraszek, Zygmunt - Fijałek, Kubera, Mróz, Adamczyk - Chachlowski, Łabuś oraz Petho, Myśków, Kolański, Siedlarczyk, Stachnik. Trener: Marek Holocher.

GRĘBAŁOWIANKA: Marosek (46 Niedźwiedź) - testowany 1, Tabor, Seweryn, Gawin (46 Walczak) - Godyń, Krawczyk (46 S. Kwater), Pacyga, testowany 2 (46 Lampart) - M. Kwater, J. Sowa (46 testowany 3). Trener: Michał Wiącek.


Grębałowianka już w pierwszej składnej akcji objęła prowadzenie - J. Sowa ładnie przymierzył w dłuższy róg. Przez pierwsze dwa kwadranse Orzeł grał wolno i dawał sporo swobody rywalowi. - Wczoraj mieliśmy mocny trening na siłowni, stąd taka postawa - wyjaśnił trener Marek Holocher. Później piaszczanie się rozkręcili, a potyczka mogła się podobać. W ostatniej minucie oba zespoły miały okazje na zdobycie decydującego trafienia.


W Orle dopiero po godzinie pojawił się na murawie Kamil Myśków, który przyjechał prosto ze szpitala, gdzie przebywa żona spodziewająca się dziecka. Zadebiutował Damian Kubera ostatnio występujący w Karpatach Siepraw. Nową twarzą był 37-letni Radosław Kolański, który w Orle zajmuje się młodzieżą. Napastnik jest wychowankiem Wisły Kraków, a w swojej karierze występował w wielu klubach: Górniku Wieliczka, Proszowiance, Tramwaju Kraków, Wieczystej Kraków, Garbarni Kraków, Prądniczance Kraków, Gościbi Sułkowice, Hutniku Kraków, Karpatach Siepraw, Bronowiance Kraków i Jubilacie Izdebnik, gdzie był jednocześnie szkoleniowcem. Później podobną funkcję pełnił w Pogoni Miechów i ostatnio w Iskrze Radwanowice.


Przed sparingiem z prezesem Orła - Józefem Wajdą - spotkali się przedstawiciele Jutrzenki Giebułtów (widzieliśmy m.in. trenera Jana Cyniewskiego). Celem było podpisanie umowy na półroczne wypożyczenie bramkarza Jakuba Wałacha. Drugim graczem, który zasili Jutrzenkę będzie pomocnik Tomasz Targosz (jego kartę wykupił z Orła ojciec). 


(AnGo)


dsc_8620.jpg
dsc_8608.jpg
dsc_8612.jpg
dsc_8613.jpg
dsc_8622.jpg
dsc_8623.jpg
dsc_8626.jpg
dsc_8628.jpg
dsc_8636.jpg
dsc_8625.jpg
dsc_8609.jpg
dsc_8610.jpg


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty