Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy starsi > II liga (Myślenice) JS
Bartłomiej Łętocha nowym trenerem juniorów Orła Myślenice2013-02-21 14:59:00

Nastąpiła zmiana na stanowiska trenera juniorów Orła Myślenice. Prezes Krzysztof Jędrzejowski oddał tę funkcję w ręce Bartłomieja Łętochy, który już od kilku tygodni współpracował z trenerem Łukaszem Mikołajczykiem w przygotowaniach do rundy wiosennej.


Opis fotki
Bartłomiej Łętocha nowym trenerem juniorów Orła Myślenice                     Fot. orzelmyslenice.pl


Poprzedni trener, absolwent AWF w Krakowie Łukasz Mikołajczyk, przez kilka lat zajmował się w Orle najpierw juniorami młodszymi, a przez ostatnie półtora sezonu juniorami starszymi. Wciąż pozostaje zawodnikiem seniorskiej drużyny Orła.


Bartłomiej Łętocha wciąż studiuje, a na razie posiada kwalifikacje trenera instruktora. W swoje trenerskie CV może wpisać zdobyte doświadczenie w pracy z dziećmi w Szkółce Piłkarskiej Orliki Myślenice oraz uczestnictwo m.in. w kursokonferencji trenerów i instruktorów "Szkolenie dzieci i młodzieży" (MZPN Kraków 2011), konferencji szkoleniowej UEFA GRASSROOTS dla nauczycieli, trenerów i animatorów piłki nożnej (PZPN 2012 Myślenice), czy konferencji szkoleniowej PZPN i UEFA Grassroots "Szkolenie dzieci i młodzieży na Świecie" (2011 Warszawa).


Nowy trener juniorów sam jest wychowankiem Orła. Między innymi był kapitanem zespołu, który w 2009 roku wywalczył historyczny awans do I ligi juniorów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w budowanym od podstaw przez Kamila Ostrowskiego zespole, który awansował z III ligi do I ligi, trener Łętocha będzie chciał postawić na podobne metody szkoleniowe, oparte przede wszystkim na pozaboiskowej atmosferze, która była wizytówką Orła Myślenice. Nie zabraknie też czasu na ciężką pracę.


Bartłomiej Łętocha:

- Jest mi niezmiernie miło, że to właśnie mnie spotkał tak wielki zaszczyt, jakim na pewno jest objęcie funkcji trenera juniorów w klubie LKS Orzeł Myślenice. Przede wszystkim dlatego, że sam nie tak dawno temu byłem jeszcze juniorem, spędziłem tu wiele wspaniałych chwil i poznałem wielu wspaniałych ludzi. Również dlatego, że chciałbym spróbować zbudować ciekawą i przyszłościową drużynę, która będzie, mam nadzieję, tworzyć za kilka lat trzon drużyny seniorskiej. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji oraz z tego, że nasz klub słynie ze świetnego szkolenia dzieci i młodzieży. Ważny jest także fakt, że to właśnie na tę zdolną młodzież liczą wszyscy w klubie! Dopilnować, aby tak właśnie było, będzie rzeczą niezwykle trudną, jednak nie jest to niemożliwe. Liczę na to, że z pomocą chłopaków z drużyn juniorskich dojdziemy do wspólnie postawionego sobie celu i nasza współpraca zaowocuje w przyszłości. Właśnie tego sobie i wszystkim życzę.


orzelmyslenice.pl
REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty