Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > I liga (Podhale II) JM
Dyr. Kocąb zaprasza na dodatkowe testy do SMS2013-06-13 07:28:00

- Zapraszam na dodatkowe testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego, które odbędą się w poniedziałek 24 czerwca o godzinie 8 - mówi Piotr Kocąb, zastępca dyrektora krakowskiej SMS przy Szablowskiego, a w przeszłości znany trener m.in. Górnika Zabrze, Hutnika, Cracovii czy Kmity.


Opis fotki
Piotr Kocąb, zastępca dyrektora ds. sportowych SMS zaprasza na testy


- Mamy w tym roku bardzo dużo chętnych, najprawdopodobniej uda nam się utworzyć dwie klasy pierwsze w gimnazjum. Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiej ilości uczniów, ale ponieważ w pierwszym terminie, 4 czerwca, nie wszyscy mogli przystąpić do testów, dlatego organizujemy drugi termin. Zgłaszać się można w sekretariacie szkoły, szczegóły są zresztą dostępne na stronie: www.sms.krakow.pl. Czekamy zatem w następny poniedziałek - zachęca dyr. Kocąb. I dodaje:

- Naszych nowych uczniów szkolić będą pracujący u nas znani trenerzy. Są wśród nich między innymi Dariusz Wójtowicz, który właśnie awansował z Puszczą do I ligi, czy Mirosław Hajdo prowadzący I-ligową Sandecję. Ponadto szkoleniowcy drużyn młodzieżowych (choć nie tylko) - Stanisław Owca, Paweł Zegarek i Piotr Górecki z Cracovii, Dariusz Marzec, Jacek Matyja i Paweł Regulski z Wisły, Maciej Antkiewicz, Marek Salamon i Wojciech Klich z SMS, czy szkolący bramkarzy Maciej Palczewski i Tomasz Woźniak.


- Teraz przygotowujemy się już do wakacji. W drugiej połowie sierpnia organizujemy tradycyjnie obozy sportowe. Dwie drużyny juniorów starszych i jedna trampkarzy przebywać będą w Pustyni koło Dębicy, a dwa zespoły juniorów młodszych w Międzybrodziu. A dla tych, którzy z rozmaitych przyczyn nie będą mogli uczestniczyć w czerwcowych testach do naszej szkoły, choćby tych, którzy zasilą Cracovię i Wisłę, zorganizujemy w ostatnim tygodniu sierpnia jeszcze jeden egzamin sprawdzający - dodaje na zakończenie Piotr Kocąb.

Testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego

24 czerwca (drugi termin)


W związku z dużym zainteresowaniem egzaminami do Szkoły Mistrzostwa Sportowego, ogłaszamy drugi termin egzaminów w dniu 24 czerwca.

Zapraszamy wszystkie osoby, którym nie udało się przybyć w pierwszym terminie.

Zbiórka uczestników o godzinie 8.00 na boisku szkolnym. 

Szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji udziela sekretariat szkoły, tel. (12) 637 69 23.


Szkoła Mistrzostwa Sportowego

ul. Szablowskiego 1, 30-127 Kraków


Więcej informacji:

www.sms.krakow.pl


kocab1.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty