Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM
Pod dyktando Dalinu

Prądniczanka Kraków - Dalin Myślenice 1-2 (0-1)

0-1 Olszanicki
1-1 Osoliński
1-2 Serafin

DALIN: Bławut - Serafin, Murzyn, Ostafin, Pawlik, M. Mistarz, Bednarz, Skoczylas, Fijoł, A. Mistarz, Olszanicki. Grali ponadto Dąbrowski, Kowal, Dudek.

Mecz przebiegał pod dyktando drużyny z Myślenic, która przez większą jego część świetnie operowała piłką i nie pozwalała gospodarzom na zbyt wiele. Pierwszą bramkę dla gości strzelił Olszanicki, który wykorzystał świetne podanie od Artura Mistarza. Wcześniej Olszanicki zmarnował świetną okazję.

Po tej bramce tempo meczu nie spadło i w kolejnej akcji Artur Mistarz pomylił się z bardzo bliskiej odległości. Drużyna Prądniczanki odpowiedziała dwoma akcjami, ale żadna z nich nie zakończyła się golem.

Druga połowa zaczęła się od ataków krakowian, którzy doprowadzili do wyrównania. Po ładnej wrzutce na "długi" słupek Maciej Osoliński wślizgiem zakończył akcję.

Po utracie gola zaszły zmiany w składzie Dalinu, co wyszło na dobre. W II połowie goście mieli 6 sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak żaden strzał nie znalazł drogi do bramki. Dopiero pod koniec meczu ładną akcję zainicjował Michał Mistarz, zagrał kapitalną piłkę do Dudka, który wykorzystał swoją szybkość i oddał strzał. Bramkarz sparował futbolówkę pod nogę Łukasz Serafina, który dopełnił formalności.

W całym meczu było może 10 minut wyrównanej gry, a przez resztę czasu dominował Dalin, jednak słaba skuteczność nie pozwoliła na odniesienie okazalszego zwycięstwa.

g

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty