Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Juniorzy młodsi > I liga (Kraków) JM

Górnik Wieliczka - Wawel Kraków 1-0 (0-0)

WAWEL: Szarek - Jaskowski, Kapusta, Kielar, Majgier - Szpetnar (74 Durda), Widor, Błoński, Pacuła (56 Marczyk), Witkowski - Wcisło (69 Zegarek).

Górnik Wieliczka, spadkowicz z ligi małopolskiej, pokonał na własnym boisku Wawel. Mecz mógł się podobać i zapewne oba zespoły będą zajmować miejsca w czołówce tabeli.

Pierwsza połowa była wyrównana z lekką przewagą krakowian. Goście zagęścili środek pola, przez co dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak swojej przewagi nie potrafili udokumentować golem. Próby ataków wieliczan były rozbijane przez wojskowych i tylko raz po rzucie rożnym i strzale głową jednego z graczy piłka nieznacznie minęła bramkę gości.

Drugą połowę ustawiła szybko zdobyta przez miejscowych bramka. W 44. minucie po błędzie obrony Wawelu i zbyt słabym wybiciu, w pole karne wbiegł jeden z zawodników Górnika, zagrał do stojącego na wprost bramki partnera, a ten do kolejnego stojącego w "piątce" (sędziowie orzekli, że nie było spalonego), który dopełnił formalności. Wawel próbował odrobić stratę, przez co narażał się na kontry. Goście mogli wyrównać, ale będąc w polu karnym zamiast strzelać niejednokrotnie "kombinowali". Wieliczanie, atakując z kontry, też nie wykorzystali swoich okazji, ale grając bezpiecznie w defensywie "dowieźli" skromne zwycięstwo do końca.
pw

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty