Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > C klasa (Kraków I)
PP Kraków: II i III runda jednocześnie2011-08-04 21:08:00

Dziś odbyły się dwa mecze II rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu PN Kraków. Niespodzianką była porażka beniaminka okręgówki Piasta Wołowice z A-klasową Pozowianką.


Z kolei B-klasowa Pogoń Wronin uległa zdecydowanie beniaminkowi tej klasy - Agrikoli Klimontów.

Do zakończenia II rundy pozostały jeszcze cztery mecze, ostatni w poniedziałek (Proszowianka - Oldboje Wisły). Tymczasem już w najbliższy weekend rozpoczyna się III runda, na razie wyznaczono 7 par.

II runda (czwartek, 4 sierpnia)

Pozowianka Pozowice - Piast I Wołowice 2-2, karne 4-3
Gole dla Piasta: Krzysztof Socha, Konrad Łęcki

Agricola Klimontów - Pogoń Wronin 4-0 (1-0)
1-0 Michał Stachura
2-0 Piotr Frączek
3-0 Piotr Frączek
4-0 Krystian Nowak
Mecz odbył się w Opatkowicach k. Proszowic.

Inne dotychczasowe mecze II rundy

Skawinka Skawina - Wróblowianka Wróblowice 3-0 walkower
Podgórze Kraków - Clepardia Kraków 4-1
Nadwiślan Kraków - Bratniak Kraków 4-3
TS Węgrzce - Prądniczanka Kraków 2-6
TS Rybitwy - Polonia Kraków 0-3
Victoria Kraków - Pogoń Skotniki 2-3 (2-0)
Iskra Krzęcin - Wiślanie Jaśkowice 3-0 w.o.
Piast II Wołowice - Gajowianka Gaj 3-3 (2-1), karne 4-3
Tytan Polekarcice - LKS Niedźwiedź 3-4
Orzeł Bębło - Bronowicki Kraków 4-1
Trzebol Wielkie Drogi - Kaszowianka Kaszów 3-6
Partyzant Dojazdów - Grębałowianka Kraków 1-11
LKS Polanowice - Czarni 03 Grzegorzowice 4-4, karne 4-3
Sokół Kocmyrzów - Słomniczanka Słomniki 2-6
Świt Krzeszowice - Bronowianka Kraków 3-0 w.o.

Dokończenie II rundy

Sobota, 6 sierpnia
17.30 Tramwaj Kraków - Wieczysta Kraków

Niedziela, 7 sierpnia

16.00 JKS Zelków - Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów
17.00 Płomień Jerzmanowice - Lotnik II Kryspinów

Poniedziałek, 8 sierpnia
17.30 Proszowianka Proszowice - Oldboje Wisły

III runda Pucharu Polski - Podokręg PN Kraków

Sobota, 6 sierpnia
17.00 Nadwiślan Kraków - Pogoń Skotniki
17.00 Piast II Wołowice - Polonia Kraków
17.30 Orzeł Bębło - Kaszowianka Kaszów
17.30 Iskra Krzęcin - Skawinka Skawina

Niedziela, 7 sierpnia
17.00 LKS Polanowice - LKS Niedźwiedź

Środa, 10 sierpnia
17.00 Podgórze Kraków - Jutrzenka Giebułtów

Środa, 17 sierpnia
17.00 Prądniczanka Kraków - Grębałowianka Kraków

 

rst, ppnk




WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty