Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Serie A
Serie A: Klasyk dla Juve, rekord Del Piero
30.10.2010 22:49 -

W wielkim klasyku ligi włoskiej Juventus Turyn pokonał na San Siro drużynę AC Milan 2-1. Spotkanie 10. kolejki Serie A szczególnie zapamięta Alessandro Del Piero, który dzięki strzelonej bramce został najlepszym strzelcem w historii "Starej Damy".

więcej »
Serie A: Rezerwowy zapewnił Interowi trzy punkty
29.10.2010 22:55 - ASInfo

Genoa przegrała 0:1 z Interem na własnym boisku w meczu 9. kolejki Serie A. Strzelcem jedynego gola został reprezentant Ghany, Sulley Muntari.

więcej »
5 milionów Sneijdera
29.10.2010 09:22 - ASInfo

Oficjalna strona Interu Mediolan poinformowała, iż Wesley Sneijder przedłużył kontrakt z klubem. Holenderski pomocnik pozostanie na San Siro do 2015 roku i będzie zarabiał 5 milionów euro za sezon.

więcej »
Serie A: Remisy Juventusu i Romy, wygrana Lazio
24.10.2010 17:13 - ASInfo

Juventus Turyn bezbramkowo zremisował z Bologną w meczu 8. kolejki Serie A. Takim samym wynikiem zakończył się pojedynek Parmy z Romą. Porażkę odnotowało natomiast Palermo, które 1:2 przegrało z Udinese.

więcej »
Serie A: Wysokie zwycięstwo Juventusu
17.10.2010 17:55 - ASInfo

W pierwszym niedzielnym meczu siódmej kolejki włoskiej Serie A Inter Mediolan pokonał skromnie, bo tylko 1-0 Cagliari Calcio. Trzy punkty "Nerazzurrim" zapewniło trafienie Samuela Eto'o w 39. minucie. Dla Kameruńczyka było to szóste trafienie w tym sezonie.

więcej »
Serie A: Polacy oglądali mecze z ławki
03.10.2010 17:23 - ASInfo

W pierwszym niedzielnym meczu 6. kolejki włoskiej Serie A, beniaminek z Lecce wygrał 1-0 z Catanią Calcio, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 36. minucie Daniele Corvia.

więcej »
Serie A: Pierwsze zwycięstwo Fiorentiny, hattrick Krasicia
26.09.2010 23:03 - ASInfo

Fiorentina odniosła pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Serie A tego sezonu. Podopieczni Sinisy Mihajlovicia pokonali przed własną publicznością Parmę 2:0. Wygraną kolegów z ławki rezerwowych oglądał bramkarz reprezentacji Polski, Artur Boruc.

więcej »
Roma wygrała z Interem w 90 minucie
25.09.2010 20:46 - ASInfo

W hicie tej kolejki AS Roma pokonała Inter Mediolan 1-0 zdobywając gola w ostatnich sekundach. Bramkę na wagę cennego zwycięstwa nad aktualnym mistrzem Włoch strzelił Mirko Vucinić.

więcej »
Serie A: Juventus przegrał z Palermo
24.09.2010 07:38 - ASInfo

Juventus Turyn, rywal Lecha Poznań w Lidze Europejskie, przegrał z US Palermo 1:3 w ostatnim spotkaniu 4. kolejki włoskiej Serie A.

więcej »
Seria A: Porażka lidera, Boruc na ławce
22.09.2010 23:15 - ASInfo

W środę rozegrano mecze czwartej kolejki włoskiej Serie A. Nie doszło do zapowiadanego debiutu Artura Boruca. Z kolei porażki doznał dotychczasowy lider - Cesena.