Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Bundesliga
Gol Błaszczykowskiego
04.03.2012 09:18 -

W meczu Bundesligi Borussia Dortmund pokonała FSV Mainz 05 2-1 (1-0). Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Jakub Błaszczykowski, przy drugim asystował Łukasz Piszczek.

więcej »
Bundesliga: Popis Błaszczykowskiego i Lewandowskiego
23.01.2012 06:36 -

Po przerwie świąteczno-noworocznej rozpoczęła się druga runda w Bundeslidze. W niedzielę Borussia Dortmund wygrała na wyjeździe 5-1 z HSV Hamburg, a znakomity mecz zagrali Polacy.

więcej »
Świerczok w Bundeslidze
01.01.2012 17:49 -

Jak poinformowała dziś oficjalnie internetowa strona 1. FC Kaiserslautern, 19-letni Jakub Świerczok został zawodnikiem tego niemieckiego klubu, zajmującego 16. miejsce w tabeli Bundesligi.

więcej »
Niemcy: Ósme trafienie Lewandowskiego
05.11.2011 23:00 -

Po bardzo dobrej grze Borussia Dortmund wysoko pokonała VfL Wolfsburg 5-1 w sobotnim meczu Bundesligi. Po raz ósmy w tym sezonie bramkę strzelił Robert Lewandowski. ŚZ kolei Łukasz Piszczek zaliczył dwie asysty. Trzeci z Polaków - Jakub Błaszczykowski - nie pojawił się na murawie.

więcej »
Niemcy: Gol Piszczka i remis Borussii w Stuttgarcie
30.10.2011 10:44 -

Bayern Monachium umocnił się na czele tabeli Bundesligi po wysokiej wygranej z 1.FC Nuernberg 4-0. Traci dystans Borussia Dortmund, która po czterech kolejnych zwycięstwach zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z VfB Stuttgart 1-1. Gola na wagę jednego punktu zdobył dla mistrzów Niemiec Łukasz Piszczek, który z bliska skierował futbolówkę do pustej bramki.

więcej »
Borussia gromi Koeln, dwa gole Lewandowskiego
22.10.2011 23:49 -

To był świetny mecz w wykonaniu mistrzów Niemiec. Borussia Dortmund rozgromiła 1.FC Koeln 5-0 w 10. kolejce Bundesligi. Dwie bramki strzelił Robert Lewandowski, a asystę zaliczył Kuba Błaszczykowski. W zespole z Kolonii 45 minut rozegrał Sławomir Peszko, a całe spotkanie zaliczył Adam Matuszczyk.

więcej »
Bundesliga: Piszczek strzela, Borussia wygrywa
24.09.2011 23:05 -

Borussia Dortmund odniosła pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie, choć przez ponad godzinę nic tego nie zapowiadało.

więcej »
Niemcy: Wpadka Dortmundu
11.09.2011 09:57 -

Sobotni mecz 5. kolejki Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium i Freiburgiem był popisem Mario Gómeza, który strzelił cztery z siedmiu goli.

więcej »
Bundesliga: Tylko remis Dortmundu
28.08.2011 10:54 -

Borussia Dortmund bezbramkowo zremisowała w Leverkusen z Bayerem w 4. kolejce Bundesligi.

więcej »
Bundesliga: Mistrz przegrał w Hoffenheim
14.08.2011 07:32 -

Mistrz Niemiec - Borussia Dortmund - przegrał w 2. kolejce Bundesligi w Hoffenheim. Jedynego gola strzelił z rzutu wolnego w 9 minucie Bośniak Sejad Salihović.