Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Ligue 1
FRANCJA: Gol Dudki, Jeleń wygwizdany2011-02-06 23:48:00

Dariusz Dudka zdobył gola w 86. minucie, dzięki czemu zespół Auxerre zremisował z liderem ligi francuskiej - Lille 1-1.

Ireneusz Jeleń grał 78 minut i był zdecydowanie najsłabszym zawodnikiem na boisku; schodzącego Polaka wygwizdali miejscowi kibice. Trener Jean Fernandez był bardziej wyrozumiały w ocenie, pamiętał, że nasz reprezentacyjny napastnik miał cztery miesiące przerwy spowodowanej kontuzją i nie jest jeszcze w pełni sił fizycznych.

W składzie Lille zabrakło Ludovika Obraniaka, który w tym tygodniu trochę chorował. Trener Rudi Garcia wprawdzie powołał go do kadry na mecz, ale nie wstawił do gry.