Strona główna > Koszykówka > Ligi młodzieżowe
Niegościnny Włocławek, nieudany początek Znicza
17.03.2010 21:49 - MIŁ

Dzisiaj rozpoczął się we Włocławku finałowy turniej mistrzostw Polski juniorów starszych z udziałem Znicza Jarosław. W pierwszym spotkaniu nasz zespół przegrał z drużyną gospodarzy 66-79.

więcej »
Liga młodziczek: Stal postawiła kropkę nad "i"
14.03.2010 17:48 - MIŁ

Mające pewne zwycięstwo w lidze młodziczki Stali Stalowa Wola w ostatnim meczu nie dały najmniejszych szans rywalkom z Rzeszowa. Dominacja gospodyń szczególnie widoczna była w II kwarcie, kiedy MLKS rzucił zaledwie 1 punkt.

więcej »
Liga młodzików: Sokół postawił się liderowi
14.03.2010 17:40 - MIŁ

Wygrana Stali Stalowa Wola, która nie przegrała w tym sezonie żadnego meczu nie przyszła łatwo. Sokół toczył zażartą walkę z rywalem, ale w każdej z kwart był o te kilka "oczek" słabszy.

więcej »
Liga kadetów, 15 kolejka: Licealiści zatrzymali Ośrodek Stalowa Wola
14.03.2010 17:28 - MIŁ

Spisujący się ostatnio bardzo dobrze Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola przegrał w Rzeszowie z V LO. Dużo lepiej spisał się inny zespół ze Stalowej Woli. Stal bardzo wysoko wygrała bowiem ze Zniczem Jarosław na jego parkiecie.

więcej »
Liga juniorek, 13 kolejka: Stal oraz MLKS przegrywają i...wygrywają
14.03.2010 17:06 - Miłosz Bieniaszewski

Wciąż nie ma mocnych na AZS Lublin. Tym razem lublinianki wysoko pokonały w meczu rozegranym awansem MLKS Rzeszów oraz w spotkaniu zaległym Stal Stalowa Wola. Oba zespoły odbiły sobie te porażki na Orliku 2 Biała Podlaska i Piątce Lublin w meczach 13 kolejki.

więcej »
Liga juniorów, 16 kolejka: Spóźniony pościg Polonii
14.03.2010 16:42 - MIŁ

16 seria spotkań przyniosła kolejny pogrom w wykonaniu Stali Stalowa Wola. Podopieczni Jerzego Szambelana tym razem rozbili na własnym parkiecie Basket Biłgoraj. Bardziej wyrównany przebieg miało spotkanie Siarki Tarnobrzeg z Polonią Przemyśl. Goście w ostatniej kwarcie próbowali przechylić szalę na swoją korzyść, ale nie zdołali odrobić start poniesionych we wcześniejszych fragmentach meczu.

więcej »
Lotnik szósty w Polsce
13.03.2010 14:08 - MIŁ

Juniorkom starszym Lotnika Wierzawice nie udał się rewanż na akademiczkach z Warszawy za porażkę w turnieju półfinałowym. Dzisiaj podopieczne Piotra Musijowskiego nieznacznie przegrały i w finałach mistrzostw Polski zajęły 6 miejsce. Dla tak małego ośrodka jak Wierzawice jest to jednak spory sukces.

więcej »
Lotnik powalczy o 5 miejsce
12.03.2010 11:20 - MIŁ

W ostatnim meczu grupowym finałowego turnieju mistrzostw Polski juniorki starsze Lotnika Wierzawice pokonały Koronę Kraków i zagrają o 5 miejsce. Ich rywalem najprawdopodobniej będzie AZS UW Warszawa, z którym w turnieju półfinałowym podopieczne Piotra Musijowskiego przegrały 60-65.

więcej »
Półfinał nie dla Lotnika
11.03.2010 11:48 - MIŁ

W dzisiejszym meczu juniorki starsze Lotnika Wierzawice przegrały z KKS Olsztyn i podopieczne Piotra Musijowskiego muszą zapomnieć o awansie do półfinału mistrzostw Polski. Jutro przed nimi ostatni mecz grupowy z Koroną Kraków i zwycięzca tego pojedynku zagra o 5 miejsce.

więcej »
Musijowski wiedział co mówi
10.03.2010 16:19 - MIŁ

Tak jak przewidywał trener juniorek starszych Lotnika Wierzawice Piotr Musijowski MUKS Poznań był poza zasięgiem jego podopiecznych. W pierwszym dniu turnieju o mistrzostwo Polski Lotnik wysoko uległ poznaniankom 52-99.