Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Koszykówka > Ligi młodzieżowe > Wiadokosci ligi młodzieżowe
LIGA MŁODZIKÓW: TERMINARZ, WYNIKI, TABELA2010-04-21 18:10:00 MIŁ

Tabela

L.P. Nazwa Mecze Punkty pkt.zd. - pkt.str.
1. Stal 10 20 670-424
2. OG STW 10 18 704-486
3. Sokół 10 15 718-526
4. Znicz 10 15 630-572
5. Siarka
10 12 494-702
6. Gimbaskets
10 10 341-847

Terminarz

1 kolejka - 14 listopada 2009

Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola - Sokół Łańcut 79-58

Stal Stalowa Wola - Gimbaskets 2 Przemyśl 64-40 (20-6, 12-14, 20-12, 12-8)

Siarka Tarnobrzeg - Znicz Jarosław 39-70 (18-28, 9-17, 4-12, 8-13)

2 kolejka - 28 listopada 2009

Sokół Łańcut - Znicz Jarosław 67-51 (16-18, 20-8, 13-12, 18-13)

Gimbaskets 2 Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg 53-86 (10-24, 19-21, 19-18, 5-23)

Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola - Stal Stalowa Wola 47-70

3 kolejka - 5 grudnia 2009

Stal Stalowa Wola - Sokół Łańcut 69-61 (12-6, 21-15, 18-25, 18-15)

Siarka Tarnobrzeg - Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola 30-93 (7-22, 3-23, 8-23, 12-25)

Znicz Jarosław - Gimbaskets 2 Jarosław 97-23 (29-3, 14-4, 25-7, 29-9)

4 kolejka - 19 grudnia 2009

Sokół Łańcut - Gimbaskets 2 Przemyśl 93-25 (24-2, 24-9, 24-3, 21-11)

Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola - Znicz Jarosław 64-61 (19-13, 10-21, 23-9, 12-18)

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 78-31 (23-5, 18-8, 22-12, 15-6)

5 kolejka - 9 stycznia 2010

Siarka Tarnobrzeg - Sokół Łańcut 38-73

Znicz Jarosław - Stal Stalowa Wola 44-56 (10-8, 11-13, 13-18, 10-17)

Gimbaskets 2 Przemyśl - Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola 48-66  (7-11, 14-24, 13-18, 14-13)

6 kolejka - 23 stycznia 2010

Sokół Łańcut - Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola 41-60 (15-11, 11-15, 6-14, 9-20)

Gimbaskets 2 Przemyśl - Stal Stalowa Wola 23-71 (2-19, 3-16, 8-16, 10-20)

Znicz Jarosław - Siarka Tarnobrzeg 80-52 (27-10, 8-12, 24-11, 21-19)

7 kolejka - 6 lutego 2010

Znicz Jarosław - Sokół Łańcut 78-64 (16-22, 17-20, 21-13, 24-9)

Siarka Tarnobrzeg - Gimbaskets 2 Przemyśl 87-34 (24-6, 26-11, 21-10, 16-7)

Stal Stalowa Wola - Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola 48-40 (12-15, 11-11, 10-6, 15-8)

8 kolejka - 13 marca 2010

Sokół Łańcut - Stal Stalowa Wola 55-69 (13-15, 13-14, 16-22, 13-18)

Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 76-49

Gimbaskets 2 Przemyśl - Znicz Jarosław 42-63 (7-19, 15-12, 6-14, 14-18)

9 kolejka - 27 marca 2010

Gimbaskets 2 Przemyśl - Sokół Łańcut 25-112 (7-30, 5-29, 2-24, 11-29)

Znicz Jarosław - Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola 53-71

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 50-51 (15-21, 10-13, 13-6, 12-11)

10 kolejka - 10 kwietnia 2010

Sokół Łańcut - Siarka Tarnobrzeg 94-32 (37-6, 22-10, 14-6, 21-10)

Stal Stalowa Wola - Znicz Jarosław 94-33

Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola - Gimbaskets 2 Przemyśl 108-28 (24-6, 41-3, 13-12, 30-7)


MIŁ


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty