Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Golf: Dogrywka przesądziła o wygranej Mateusza Gradeckiego (FOTO)
11.09.2011 20:46 -

Mateusz Gradecki (KG Toya) zwyciężył w Citi Handlowy XVII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski mężczyzn na polu w Paczółtowicach pod Krakowem. Po trwającej prawie dwie godziny dogrywce Mateusz Gradecki pokonał klubowego kolegę Adriana Meronka i tym samym został golfowym mistrzem Polski.

więcej »
Kościuszko przed Loebem i Ogierem
11.09.2011 11:28 -

Michał Kościuszko z Maciejem Szczepaniakiem z zespołu LOTOS Dynamic Rally Team ukończyli Rajd Australii na 2. miejscu w stawce PWRC i 7. w klasyfikacji generalnej. To najlepszy wynik polskiego duetu w MŚ.

więcej »
Kościuszko nadal drugi w Australii
10.09.2011 14:48 -

Załoga LOTOS Dynamic Rally Team, Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak, po przejechaniu 20 odcinków specjalnych zajmuje 2. miejsce w Rajdzie Australii, w stawce PWRC, a 7. w klasyfikacji generalnej.

więcej »
Sportowetempo podglądało na polu golfowym Czerkawskiego i Dudka
09.09.2011 19:24 -

86 golfistów stanęło w piątek na starcie Citi Handlowy XVII Międzynarodowych Mistrzostw Polski Mężczyzn, które odbywają się na polu Kraków Valley Golf & Country Club w Paczółtowicach. Do rywalizacji przystąpili również Jerzy Dudek, reprezentujący klub gospodarzy, a także były hokeista Mariusz Czerkawski (First Warsaw G&CC).

więcej »
Kościuszko wiceliderem Rajdu Australii
09.09.2011 14:37 -

Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak po przejechaniu 10 odcinków specjalnych Rajdu Australii zajmują obecnie 2. miejsce w klasyfikacji PWRC i 8. w klasyfikacji generalnej.

więcej »
Na polu golfowym w Paczółtowicach: Dudek i Czerkawski powalczą o mistrzostwo Polski
07.09.2011 12:58 -

Citi Handlowy XVII Polish Men's Amateur Open, czyli golfowe międzynarodowe mistrzostwa Polski mężczyzn, odbędą się w dniach 9-11 września na polu Kraków Valley Golf & Country Club w Paczółtowicach.

więcej »
Druga porażka rugbystów Juvenii (FOTO)
04.09.2011 11:07 -

W drugiej kolejce ekstraligi rugby, Juvenia Kraków uległa trzeciej drużynie ostatniego sezonu - Lechii Gdańsk 6-29. Wynik sugeruje dominację gości, a tymczasem gospodarze długimi okresami toczyli wyrównany i zacięty bój.

więcej »
Maja Włoszczowska wicemistrzynią świata, na przekór pechowi
03.09.2011 17:02 -

Maja Włoszczowska zdobyła srebrny medal mistrzostw świata w kolarstwie górskim w Champery. Polka goniła rywalki, bo na drugim okrążeniu złapała gumę. Dojechała do srebra.

więcej »
Nowe władze małopolskiego rugby
29.08.2011 12:56 -

W miniony weekend w Nowym Sączu podczas zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Małopolskiego Okręgowego Związku Rugby wybrano jego nowe władze.

więcej »
Małysz najszybszy w prologu
26.08.2011 22:51 -

Adam Małysz najszybszy na trasie prologu rajdu Hungarian Baja w klasie T2. Kierowca RMF Caroline Team uzyskał czas 00:05:47. - To była tylko rozgrzewka, choć bardzo udana. W sobotę czeka nas ciężki dzień - trzy odcinki specjalne - przyznał były skoczek.